Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Spotřeba 1.9 td + pomůže chip motoru?


švícko87

Recommended Posts

Zdravím. Mám 406, 1.9 td r.v 97,sedan.A mám takový problém že : jezdím trasu Chomutov - Praha - Olomouc ( nejsem žádný dravec ani závodník ),má rychlost na dálnici je 120 km/h a prostě mi po natankování až po hrdlo vychází spotřeba 6,5- 6,7 l/100 km. nemělo by to být alespon o 0,5 litru jinde??Pomůže chip motoru?Palivový a vzduchový filtr měním co 8 tkm. Nevíte někdo co s tím??? A kdo by mi resp. v okolí Chomutova pomohl? Mockrát děkuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Chozeluizskuner
Původně zaslal: 309GT

Jak můžou nachipovat auto které nemá jednotku:bojim

Old model nemá řídící jednotku? to sem nevěděl teda:potlesk.

chip jde a budeš mít spotřebu lepší:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ta spotřeba je velká na dálkovou max rychlost do 120 km/h. Měla by být menší. Záleží jestli máš čerpadlo Lukas nebo Bosch, jestli máš řídí jednotku, jestli nemáš zasraný kat, co EGR, co vstřiky? Na obou čerpadlech se dá přidat dávka nafty, kat ven, EGR zaslepit, vstřiky zkontrolovat, projít sání-netěsnosti. Možná ještě dobře nastavit čerpadlo. Na a pak ti to pojede a možná půjde spotřeba dolů. U čerpadla Bosch by měla být spotřeba určitě menší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta spotřeba je naprosto normální a motor 1.9 TD opravdu chipnout nejde, protože tu jednotku nemá. Lidi, používejte trochu hledání a obsah hlavy:bojim Vemte si v potaz, že motor má 66 kW, auto váží něco kolem 1400- 1500 kg. Dá se tady něco řešit? Jestli jezdíš do sedmi na sto, tak to neřeš, je to normální. Já s tim samym motorem ve 405ce jezdim dlouhodobě za 6,6 litru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Chozeluizskuner

Původně zaslal: 309GT

Jak můžou nachipovat auto které nemá jednotku:bojim

Old model nemá řídící jednotku? to sem nevěděl teda:potlesk.

chip jde a budeš mít spotřebu lepší:papa

:P:P:P:potlesk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 let později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...