Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Spokojenost po odstranění fapu


Guest emillio

Recommended Posts

tak fap je fuc. trvalo to 2 hodky i se zkusebni jizdou. pristup vse ok. auto jede sviznejc, kourivot je stejna, i kdyz sem to osolil. jak studenej tak zahratej motor, zadne oblaka koure se nekonala. tahne to rozhodne lepe, na spotrebu jeste pockam.ted byla 5,5 l/100 km ale uz podle pc je videt, ze pri konstatni jizde jsou mnohem nizsi cisla.

[upravil dne 14/6/10 lucascz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 1 měsíc později...
Původně zaslal: vlado-.m

Nasiel som v dia. v BSI polozku FAP. Staci potvrdit nepritomny a spriechodnit potrubie? Po tomto mi zostali 3 trvale zavady ohladom aditivovania. Nemozem vsak hovorit ci mi to pomohlo lebo ja mam iny a neviem aky problem...

Dobry borec......:mrk

Pamatuje si to jednotka motoru,tam to nejde pres diag.

Musis predelat software v jednotce a dat ho tam....

Jinak ti bude skakat nouzak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze celom vzad a vytvorit podmienky akoby bolo vsetko ok. Predpokladam ze to pojde len na zaklade pohrania sa tlakmi pred a za FAPom. Vsetci odstranovaci ste moc daleko...

Ako si na to prisiel sam ked mne renovovana chip tuning firma s odstranenim nevedela pohnut.? Po nahrati niekolkych softoch sa diali s motorom cudne veci az sa bojim ze je to gro mojich doterajsich problemov. Ale jazdim na tom uz nejaky rok...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechal jsem odstranit Fap asi před čtrnácti dny. Stálo to 5tis. ve fapoff v Bystřici nad Perštejnem. Můžu jen doporučit.Auto líp zabírá od spodu a připadá mi i živější, ale mám ho asi měsíc, takže nemám tolik zkušeností abych to posoudil. Každopádně před odstraněním, byla spotřeba kolem 6,8l/100. Po odstranění jsem byl na dovolené v Itálii a najel jsem asi 2000 km a průměrná spotřeba šla na 6l/100 a zůstala tak i teď. Nevím, jestli je to odstraněním filtru, ale myslím, že na spotřebu to nějaký vliv musí mít. Přeci jen odstraníte překážku z výfuku a režim čištění, což by se na spotřebě mělo projevit. Uvidím co na emisích, snad to bude O.K. Jo a mám 79kw/2,0 HDI za 5,5l/100 jak tu někdo psal to asi jezdit nebude, leda bych to tlačil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam filtr venku tejden, delal mi to Straki007. Jeho pomocnik mi to vymlatil, musel to vzit k sobe, rozriznout, vybrat a pak zase svarit (nemam ten rozdelavaci typ) a Straki pak pres comp vyradil FAP. Auto jede lip, je zivejsi, podle me rychlejc reaguje na plyn a snadneji jde do otacek. Pak mi tam Straki pridal par koniku a je to oproti minulymu stavu auta jina liga. Zadny dymy nepozoruju, je fakt, ze mu zas tak na krk neslapu, spis me tesi nejaka ta rezerva na predjizdeni a tak. Strakiho fakt doporucuju vsem tady, dela to za lepsi peniz nez zdejsi nejznamejsi firma z Bystrice (pro cleny z klubu) a rozumi tomu minimalne stejne jako Mr.Karel :super

Spotrebu zatim nevim, ale i kdyby byla stejna, tak ten pocit z auta je ted mnohem lepsi. Btw. jednou jsem jel Italii (cca.2800km) za 5,1 na sto (jeste s FAPem), ale je fakt, ze jsem jezdil na tempomat mezi kamionama v pravym pruhu :D (jel jsem sluzebne se svym autem a zamestnavatel neda na naftu vic, nez je napsany v technicaku - normovana spotreba - takze jsem se musel trochu krotit). Ted bych to dal stejnym stylem mozna pod pet :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čauky.Mám 2,2 HDi,spotřeba šla dolů,i když já to zas až tak nepociťuji,jelikoš nemám rád když se motor podtáčí a auto cuká.Prostě mám trošku těžkou nohu.Ale manželka,ne že by byla nějakej andílek,ale přeci jen jezdí klidněji a tam bych si dovolil říct,že to dělá tak pulitr,možná i víc.Nemám auto zas tak dlouho,takže zas tak přesně nemohu porovnávat.Jinak FAP jsem si vykuchal sám a STRAKI mi to vyřadil přes PC.Dobrá práce STRAKI:super:potlesk Ps.jen škoda že jsi tak daleko,no snad tě ale nebudu dlouho potřebovat...;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím taky mi FAP vykuchal Straki007. Naprostá spokojenost s prací i cenou. Vyřešil i několik dalších problémů a zaktivoval tempomat. auto ted jede o poznání líp. spotřebu ještě nevím uvidí se za měsíc.

Dneska jsem byl na emisích a vše v pohodě. Hodnota kouřivosti: dovolená - 1,00 naměřená - 0,10. Rozpětí hodnot kouřivosti čtyř po sobě jdoucích měření: dovolená - 0,25 naměřená - 0,09. Takže spokojenost.

[upravil dne 17.9.2010 od agregatos]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, moc rád tady čtu že jste spokojeni. Musím říci že mé peripetie s HDIčkem soknčilo s mím seznámením se Strakim007, je to profík a ačkoli jsem řešil nejeden závažný problém vždy si s tím věděl poradit. Nemluvím jen o FAPu ale i EGRu,tempomatu,turbu,Chip tiningu,ESPčku atd. s tím vším jsem měl problém. Ale dnes je vše O.K a za skvělé peníze, je jasné že když ti odejde turbo tak ti ho nemůže dát zadarmo. Ale to že jsem za tisíce korun (6000) koupil na vrakárně starší a ono jezdilo 20tisíc a konec se ti u STRAKIHO nestane. Prodá ti věci jen ty o kterých je přesvětčen o jejich původu a řekne ti s tím spojené rizika. A to je věc které si vážím. Děkuji Ti Straki.....!!! Díky němu mám HDIčko ještě rád. A to i přes to že jdu v pondělí pro nové turbo. Pak mě čeká ještě spojka. Ale vím že budu mít příštíh 70-100tis km klid a to jen díky strakimu007, o cenách vůbc nemluvím. Zajděte si do Peugeotu a podívejte se na sazby----- 850,- za hodinu ...... Pro nastínění, řeknu jen toto. Když mi mněnili první turbo tak řekli že musí ven motor a nebo náprava. Straki to zvládne vymněnit bez toho a tak ta cena vypadá

mnohem lépe. Možná to tu někomu může připadat že tu vychvaluji člověka aby měl kšefty. Ale dle příspěvků ostatních členů fora je vidět že jen tak netlacham a že STRAKI007 je kompetentní HDIčka opravovat. Všem ho můžu jen a jen doporučit a to né proto aby mněl dost prace a ale naopak proto aby si na vás udělal čas a dal vám ty vaše stroje do kupy. TAK NEVÁHEJTE KONTAKTOVAT strakyho007. odkaz na mé peripetie a jejich řešení.:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

chlapci, pred par dnema jsem si poridil 607,po prvnim majiteli, ma tachometru poctivych 181tis km...dneska jsem byl v aut. servisu si upresnit, jestli byly delany rozvody a tak...no a jejich techni me vydesil, ze v techto km odchazi filtr pevnych castic, ze se na to mam pripravit. Myslite, ze to mam radeji dat pryc, abych nic neriskoval? ...nebo pockat, az se zacne neco dit. Diky za odpovedi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...