Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P406 - nefunguje ventilátor topení - že by spínačka je to možné? Ano je to tak! Vyřešeno :-)


Georginho_cz406

Recommended Posts

  • O 1 rok později...

Chlapci já jsem už asi z toho auta magor. Já asi nedokážu najít pojistku na topení. Nejde větrák. 

Že spinacky mi vedou pouze 2 konektory a ten černý na f40 tam není. A ani nemám tu řadu pojistek kde by měla být f40. 

Mám p406 2.0hdi 79kw rhs R. V. 03

Prosím poraďte mi

Upraveno uživatelem Bujn
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Bujn Ahoj , ty už máš novej model a tam je pojistka na ventilátor v pojistkovce v motoru , viz příloha . Ale stejně si myslím , že jako u většiny nových 406 bude problém v modulu rychlostí ventilátoru (umístění i s foto máš na předchozí straně) , nejdřív bych změřil napájení přímo v patici modulu a pak , jestli jde nějaký napětí z modulu do ventilátoru - jestli ne , tak je v háji modul , jestli jo , je vada ve ventilátoru ;)

44_45_406-tc-ed01-2003.pdf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak záhada rozluštěna.

+ do krabičky byl lehce optický roztaveny. Ale při bližším pohledu byl celý zality plastem. Vyčištění a napinovany jiný konektor a pro jistotu ještě preletovany spoje v krabičce. 

Velmi moc děkuji za radu a pomoc

Upraveno uživatelem Bujn
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...