Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Signalizace opotřebovaných brzdových destiček- lze vypnout?


MotoMoto

Recommended Posts

tak jsem to rozdelal a jsem z toho jelen. Desticka je jako nova, ale hlasi opotrebeni. Vypada to ze se dratek nekde "v desticce" prikostruje... Setkal se s tim uz nekdo? nicmene jsem odstrihl ten kovovy hrot na konektoru desticky  a konektory opet spojil, aby to tam nevyselo... Desticky delphi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...

Dnes taky "BRAKE PADS WORM" . Dost votravný 😃 , když to skoro každej ťukanec na brzdovej pedál pípne a napíše hlášku . Jsem tak přemejšlel jak dlouho je to co jsem měnil destičky a kotouče . Vždyť to bylo loni na jaře , nebo už předloni 🤔 . No zajel jsem do garáže , koukl na záznamy co si píšu ... no je to 71 000 km . Tak to už asi bude pravda že destičky budou KO . Tak jsem sundal kolo abych na to koukl . No jo... Odhadem je tam ještě cca 1/4 až 1/3 třetina původního obložení . Takže objednat destičky , ty budou zejtra , odpojit dráty , protože zejtra jedu cca 500 km a poslouchat to furt by byl vopruz .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 11 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...