Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zadní náprava


...206...

Recommended Posts

nazdárek lidi dneska jsem zjistil že mam pravý zadní kolo do A když přejedu nerovnost tak jsou slyšet rány.. Ty rány se ozívali od koupě jenže jsem si myslel že je to tim jak je to auto tvrdý jenže pořád ta nejistota že to šlo jen z jedný strany nevíte čim to může být? Vím že bratranec má 1.9D a měl utrhlou tu nápravu nebo něco sní měl a musel koupit novou tak doufám že to nebude ono páč byla dost drahá :-( je to prostě do A a bouchá to na nerovnostech

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co to všechno obsahuje? :-) abych věděl jestli jim to mam jet hodit na palici a nebo jestli to mam opravit protože auto za 100 000 který má v háji zadní nápravu a eště v téhle výbavě to je docela na hlavu škoda že jsem to nezjistil dřív :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Příbrami je servis kde dělají repase zadní nápravy výměnným způsobem u peugeotů, dělali mi to před třemi lety u 405, myslim že to stálo 6500Kč. Měli to hotový za 2,5 hodiny. V tý co Ti namonrujou do auta jsou nový ložiska (ne bronzový pouzdra jak to někdo dělá), prachovky a asi i čepy - aspoň to tvrdí - a je na to záruka (jako v jakymkoliv servisu).

[upravil dne 30/1/10 Benžík]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

peugeot09: no maximálně jsem z tim jel 150 ale byl předemnou nějakej troubelín tak to bylo zatim nejvíc :-) ale pak začal padat sníh a už jsem to nezkoušel jinak auto je v pohodě ale štve mě to bouchání a že je to kolo do A..

jinak co se eště rozbíjí na 206tkách? a zkusim toho z příbrami ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Minulý týden jsem řešil to samé-je to v sekci 206,příspěvek zadní vzpěry SW.Taky to byla pravá strana,příznaky stejné, a 140km s tím šlo jezdit taky.přesto už bylo v háji rameno.Neotálej s opravou pak se to prodraží.Já se i s brzdama vešel do 10500kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Alibaba

Minulý týden jsem řešil to samé-je to v sekci 206,příspěvek zadní vzpěry SW.Taky to byla pravá strana,příznaky stejné, a 140km s tím šlo jezdit taky.přesto už bylo v háji rameno.Neotálej s opravou pak se to prodraží.Já se i s brzdama vešel do 10500kč.

a to jsi měl udělaný obě strany na zadku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já být Tebou,tak si najdu někde na vrakáči nebo prostě někde nápravu ve slušném stavu a nechám přehodit akorát.

Repas stojí nehorázné peníze.My takto řešíme 106ky i Saxa,potažmo 206ky,které jsou na tohle náchylné.

A nikdy reklamace nebyla.Jde jen o to,sehnat opravdu slušnou nápravu!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

všechno je o financích ......

Zlatokopové Ti za repas vezmou přes 10 i s přehozením.

Mírně jetá náprava se dá koupit za +- 3 tisíce,ale je třeba narazit na solidní lidi ! K tomu přehození a je hotovo.

ušetříš několik tisíc............ ale to je jen můj pohled na věc. Nutno říct,že ověřený pohled na věc ...... Jak už jsem psal předtím,nebyly zpětné reklamace nikdy ......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...