Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jak vymenit antenu...


MACI

Recommended Posts

Dnes jsem chtel zajet s tou moji spindirou do mycky, jeste u domu jsem chtel sundat antenu, abych na to pak nezapomel.

Docela me prekvapilo ze se neda jen tak odmontovat, vysroubovat.

Zatim jsem mel vzdy jen auta s integrovanou antenou v zadnim okne, tohle ji ma na strese a myslim ze do mycky bych s tim jet nemel, ne?

Zkousel jsem ji ukroutit i klestema, ale akorat jsem ji odrel :D

EDIT: Zmenen nazev tematu :D

[upravil dne 10/2/10 MACI]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja na to dnes uz kaslu, do mycky uz bych nejel, mel bych asi strach aby mi auto nezamrzlo, prece jen uz se ochlazuje. Chtel jsem to vyuzit pres den, na slunicku :cool:

Mozna zitra skocim na wapku a nebudu se stvat s antenou :D Ale aspon vim ze by mela jit sundat a ze to chce nasili :D Dam potom vedet jestli to slo a nebo jestli jsem ji celou vyrval ze strechy :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nic, pres weekend bude auto v garazi a v pondeli mi to tu jeden elektrikar opravi za kilo... Rikal ze ta antena byla stejne uz hodne zarezla, i v tom kloubu, takze jeji vymena neni uplne zbytecna :mad:

Ted otazka, jestli koupit nekde v autokosmetice obyc antenu za 200, a nebo koupit origo Peugeot? Kolik muze stat?

Kazdopadne uz muzu do mycky :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Benzik: Diky za navod, no ja tu antenu \"sundal\" bez toho abych v aute cokoli rozebiral, proste se ulomila :cool:

EDIT: Ale asi si to zkusim opravit sam, dle navodu to nezni nejak slozite, a v pripade neuspechu to hodim k elektrikari at si s tim pohraje.

[upravil dne 29/1/10 MACI]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...