Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

voné místo mechanika + brigádníka P-9


kšanda

Recommended Posts

zdar nevim kam s tim tak snad to v pokecu nevadí. po dlouhý době vás všechny zdravim. a teď k věci:

Zdarec. Přijmeme do pneuservisu v Praze v Kyjích mechanika a od dubna možno i brigádníka. Kdo by měl zájem, nebo o někom věděl, tak tel na mě je 732882657 a na mojeho šéfa 606646012. potažmo zasílejte životopis na david.volf@chara.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No kéž bych mohl dělat mechanika, ale nijak zvlášť tomu nerozumim. A co by obnášela ta práce brigádníka? Jelikož sem momentálně přerušil studium do srpna, tak bych měl zájem, pokud neni nutná nějaká praxe nebo tak něco. :super

edit: Ajo, čísla sem si nevšim, dík. Tak to zavolám zítra, teď už neni vhodná doba na telefonování.

[upravil dne 28/1/10 Fuller]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo. cinkni na šéfovo číslo nebo pošli životopis na ten jeho mail. brigádník vyskladňuje a uskladňuje uskladněný sady , myje je, a když má čas tak i fouká a vyvažuje. nic těžkýho. jen aby se nebál trošku zabrat protože ty kola nosí po schodech do skladu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sice praci mam, ale bydlim cca 30 metru (jestli to jsou kyje u metra rajska zahrada :-)

jsem rad, ze mam znameho u chary, ktereho poprosim v breznu o prevazeni kol :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nojo, to sem podědil po našich. Máti má páteř o 1.5cm posunutou a už párkrát ani nevstala a museli jsme ji nosit, to jí bylo teď 40... No a tatík to samý viď, takže já sem to fakt vyhrál.:roll

No, zrovna na tohle ten šéf moc inteligentní neni. A stejně, já bych to nosil, i na stavbě sem zkoušel dělat, ale ty záda na to nemaj, už mi párkrát rupli a neni to nic přijemného. :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...