Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zatika pod levou zadni sedacku?!?


jan.tesarcik

Recommended Posts

Zdravim vsechny :-)

Mam dotaz, jestli se nekdo nesetkal se zatecenou vodou pod zadni levou sedackou??? Nemyslim, ze by to mohlo byt mrazy, vyskytuje se to od leta/podzimu. Zkousel jsem vlezt do auta a znamy polival auto z hadice a nikde nic viditelne neteklo?!? FUCKT NEVIM...

za vsechny odpovedi moc dik!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ... Na 306 ky, na niektore, a ze ich bolo dost, sa nedaval nad zadne koleno na strane vodica taky plastovy podblatnik ...

Nevim, ci je to ta lava strana kterou zminujes.

V kazdem pripade to potom capalo vodu vsade, hore do karoserie, a casto tam vznikala hrdza... je mozne, ze ty tam nieco prehnilo / prehrdzavelo a tade ty tam koleso hadze trocha vodi ked po niecom prejdes ...

Pozri, ci tam mas ten plastovej podbeh. Kdzy ne, tak to dobre omrkni ...

Inak nevim kade jinde, jedine pak cez tesneni dveri ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LubkO: dik za rychlou odpoved. Jak pises, zkousel jsem se divat pod plasty zevnitr a nic-tahle varianta mi prisla nejpravdepodobnejsi... Zespod od kola nemam ten plastovy podbeh, ktery je u ostatnich kol a zjevne tam nic spatne neni... To prorezaveni jsem tady uz na foru nasel, a zkousel jsem jit touhle cestou a nic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano su aj dopredu aj dozadu. Zadna odvodnovacia lesta konci nad zadnymi dverami a potom ide hadicka v stlpiku a usti nad zadnym kolesom. Mne sa zapchala tam hore a voda mi tiekla na horne oblozenie, po nom dole do kufra a pod zadnu sedacku. Treba skusit zo spodu strcit ohybny drot do tej hadicky alebo dat dole stropnicu a z vrchu. Ja som to zistil tak ze som mal mokro v kufri a isiel som po mokrych miestach hore a zistil som ze stropnicu nad zadnymi dverami mam mokru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A mal si auto zvnutra rozobrane aby si sa pozrel ci tam nemas naozaj nad kolesom dieru? Pretoze ja som to rozobral, vyzeralo to neskodne a ako som zacal pichat skrutkovacom, diera bola na svete a mal som ju tam len 2 dni a co som musel jazdit, tak mi cez nu tiekto pod zadnu sedacku (ta tam samozrejme nebola) ... tak by som to pre istotu riadne overil, rozobrat to nie je ziadny problem:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...