Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

aditivum Vif


MINI

Recommended Posts

Původně zaslal: AnotherOne

Najradšej VIF, ale v MI ho nezoženieš. Pomer riedenia je na nádobe.

Jozef48 ak pojdes do KE tak sa zastav v Secovciach oproti hotelu Korzo je predajna nahradnych dielou na nakladne auta a tam ho maju tolko, ze ho az predavaju.;)

Inac vraj sa neodporuca liat aditiva do motorov s FAPOM. Co na to vravite?:myslim

AnotherOne spis Ty niekedy? Lebo sa mi zda, ze si tu nonstop.

[upravil dne 27.1.2010 tomike]

[upravil dne 27.1.2010 tomike]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: tomike

Původně zaslal: AnotherOne

Najradšej VIF, ale v MI ho nezoženieš. Pomer riedenia je na nádobe.

Jozef48 ak pojdes do KE tak sa zastav v Secovciach oproti hotelu Korzo je predajna nahradnych dielou na nakladne auta a tam ho maju tolko, ze ho az predavaju.;)

Inac vraj sa neodporuca liat aditiva do motorov s FAPOM. Co na to vravite?:myslim

AnotherOne spis Ty niekedy? Lebo sa mi zda, ze si tu nonstop.

[upravil dne 27.1.2010 tomike]

[upravil dne 27.1.2010 tomike]

Liji aditivum už 2 roky do auta s fapem a to každou nádrž a nevím že by to nějak fapu vadilo.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Přema

Původně zaslal: tomike

Původně zaslal: AnotherOne

Najradšej VIF, ale v MI ho nezoženieš. Pomer riedenia je na nádobe.

Akce http://www.olejservis.cz/:roker

Jozef48 ak pojdes do KE tak sa zastav v Secovciach oproti hotelu Korzo je predajna nahradnych dielou na nakladne auta a tam ho maju tolko, ze ho az predavaju.;)

Inac vraj sa neodporuca liat aditiva do motorov s FAPOM. Co na to vravite?:myslim

AnotherOne spis Ty niekedy? Lebo sa mi zda, ze si tu nonstop.

[upravil dne 27.1.2010 tomike]

[upravil dne 27.1.2010 tomike]

Liji aditivum už 2 roky do auta s fapem a to každou nádrž a nevím že by to nějak fapu vadilo.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AnotherOne cituji:Je to čudné lebo aditívum by malo riediť naftu aby neztuhla a nie naopak.

Přesně s tebou souhlasím,TAK TOTIŽ MUSÍ FUNGOVAT SPRÁVNÉ ZIMNÍ ADITIVUM.To co tady popisují je prostě hrůza a děs.Je vidět že to výrobci ojebali,jako vždy když se něco začne prodávat a jako to že funguje.Zrovna tak dobře funguje i jiná značka na pročištění trysek a zas to až tak tu naftu nijak moc ,,nevyšperkuje\".Základ je už od výroby u nás kromě benziny a její TopQ,nic moc,spíše nic jak moc. :D Měla by obsahovat detergenty na čištění už v sobě a ne je prodávat sólo,ale dobrý marketinkový tah na šrajtofle ne?Byznys is byznys.No a co se týčejenom vyřešení zamrzávání,dávali jsme na vojně do nafty trochu benzínu a byl pokoj a nestalo se že by zamrzla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bara

AnotherOne cituji:Je to čudné lebo aditívum by malo riediť naftu aby neztuhla a nie naopak.

Přesně s tebou souhlasím,TAK TOTIŽ MUSÍ FUNGOVAT SPRÁVNÉ ZIMNÍ ADITIVUM.To co tady popisují je prostě hrůza a děs.Je vidět že to výrobci ojebali,jako vždy když se něco začne prodávat a jako to že funguje.Zrovna tak dobře funguje i jiná značka na pročištění trysek a zas to až tak tu naftu nijak moc ,,nevyšperkuje\".Základ je už od výroby u nás kromě benziny a její TopQ,nic moc,spíše nic jak moc. :D Měla by obsahovat detergenty na čištění už v sobě a ne je prodávat sólo,ale dobrý marketinkový tah na šrajtofle ne?Byznys is byznys.No a co se týčejenom vyřešení zamrzávání,dávali jsme na vojně do nafty trochu benzínu a byl pokoj a nestalo se že by zamrzla.

Nevím ten nezávislý článek ale mluví úplně naopak, že naměřili prokazatelně snížení bodu tuhnutí po přidání Vifu SDA. Taky tam stojí, že benzín lít do nafty by se u nových dieselových motorů nemělo, pač snižuje mazací schopnosti.

Já si myslím, že samotný Vif tuhne dříve než nafta, ale při smíchání za tepla se rozředí a poté teplotu tuhnuti naopak snižuje. Ale možná se pletu..

[upravil dne 28/1/10 Sokol]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Sokol

Já si myslím, že samotný Vif tuhne dříve než nafta, ale při smíchání za tepla se rozředí a poté teplotu tuhnuti naopak snižuje. Ale možná se pletu..

[upravil dne 28/1/10 Sokol]

No doufám, že máš pravdu. Já se jenom bojím, že když jsem to tam nalil tužší než obvykle, tak aby se to neusadilo někde na spodku nádrže a nedělalo mi to pak třeba nějakou neplechu....:myslim

Jinak co se týče zamrzání nafty, tak to se pozná, kde mají kvalitní naftu a kde lejou šunt. U známýho v práci mají nařízeny tankovat do Avii naftu od jedné čerpací stanice (ta nejlevnější nafta, nechci jmenovat) a není výjimkou, když ráno nemůžou žádnou Avii rozjet kvůli zmrzlé naftě. Aditiva tam samozřejmě taky nelijou. Holt úspory jsou úspory a pak se divěj :)

[upravil dne 28/1/10 Ondrus23]

[upravil dne 28/1/10 Ondrus23]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja si neviem predstavit ze by nejaky nemec,frantik,anglan,co ma peugeota,lial pred tankovanim aditivum,zasunie pistol ful pul a je to,to vidim ,cestujem hodne po eu,taka je realita,to znamena tankovat kvalitnu naftu a nie preplachy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aditiva používám již 20let nejdříve TDA Castrol nyní VIF.Tato aditiva neředí naftu ale zabranují aby parafín který při tuhnutí tvoří destičky tyto donutí se stočit do kliček atím zabrání poskládání.Dříve jsme používaly petrolej,)to v 50-60 letech.Ted petrák používaji pro letecká paliva tak to ojabavaji jk se dá.Aditivum je velice dobré že putá na sebe vodu atím zabranuje rezu.Otomto by se dalo mluvit-psát hodiny,doporučuji používat dle předpisu,vědší množství u zimního vadí liž zase zhoršuje průtočnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MINI

ja si neviem predstavit ze by nejaky nemec,frantik,anglan,co ma peugeota,lial pred tankovanim aditivum,zasunie pistol ful pul a je to,to vidim ,cestujem hodne po eu,taka je realita,to znamena tankovat kvalitnu naftu a nie preplachy

Jenomže oni mají kvalitnější naftu. Na internetu toho je hodně ohledně testů o kvalitní naftě prodávané u nás anebo od nás na západ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...