Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Bouračky


Guest Cabrio

Recommended Posts

Ahoj pežou?áci tak jsem se bavil s ondrou a ve fotogalerii je nové fórum bouračky a mám tam ty dvě mí nabořený auta.306ka už je v pohodě ale ta 205ka to nerozdejchá.

voštíl:Podívej se na tu 205ku hlavně a? víš proč nesnáším škodovkáře.Takhle dopadne pežout když přetlačuje nedobrovolně Favorita.Kretéééééééééééééééééééén blbej. :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem jel 80 Km/h a mírně mrholilo takže silnice byla mokrá.Byla to dlouhá a široká silnice ten d...l stál zdůrazňuji stál po pravé straně na křižovatce.Po levé straně taky někdo stál a potom všechno zařídil(taky neměl škodovku a měl rozum).A z ničeho nic ten ... se mě pomalu začal rozjíždět přímo před auto a to jsem byl od něj cca 50m šlap sem na brzdu ale na tý vodě bez významu a v 80 já čelní náraz do jeho boku.Takže skoro jak do zdi.ten Favorit byl tak do rohliku že na druhý straně u spolujezdce nešly otevřít ani jedny dveře.ten chlap má údajně něco s páteří a v době nehody měl mít něco kolem tří promile.Aspoň byl pod narkozou.

Pozor na Škodovkáře a zvláš? na Favority!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

voštíik:když mě pujčíš tvého pežouta tak se určitě najde nějakej blb s favoritem co bude predjíždět a ja vyzkouším jak dopadne 205ka po nárazu čenich na čenich :D :Dale ještě si skočím uzavřít životní pojištění.

na ¨těch dalších fotkách si prohlédněte interier a hlavně volant.To musim po sobě ještě umýt, než to vrátíim otci. :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V protokolu je s pásama :D :Dale ve skutečnosti bez pásu proto ta krev na volantě a pavouk na okně.My jsme se vymotávali 1 hod. a půl z Prahy a tak jsem říkal klukum co byli v autě připoutáme se až za Prahou a to už jsme nestihly.Jo a taky jsem říkal pojedem pomalu mrholí a? si nerozbijem držku.Nerozbili ale rozsekali :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, to máte docela kliku. Mě se při mé jediné bouračce (před 10-ti lety) spolujezdec odpoutal půl kilometru předtím. Byli jsme už pár set metrů před cílem...

Bylo to z malé rychlosti, skoro jsem ani necítil náraz - ale on stejně rozbil hlavou okno. Od těch dob bez pásů nejedu, a na spolujezdce jsem zlej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oddie: mluvis mi z duse, kdo jezdi nepripoutanej a vyboura se, ikdyz ne vlastni chybou, tak to je jeho problem a muze si za to sam, nehlede na to ze snam spoustu lidi, co se nepripoutaji, ani kdyz jim na hlavu miri neustale smrtonosna zbran (airback).

Bohuzel jsem v mladi zazil hnusnou bouracku kdy jsme se celne srazili s kamionem bylo to v obci, tak souctova rychlost byla tak 100 km/h a pasy me i ridici zachranily zivot, auto bylo tatlne naodpis, tenkrat jsem se podruhy narodil.

Takze sednu do auta, sahnu po pasech a pripoutam se, ikdyz je to jenom pitomejch 100 m. nikdy nevim kdo to do me napali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...