Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ohřívač motoru


ozzy56

Recommended Posts

Původně zaslal: EXI.60

Původně zaslal: Benžík

To by taky šlo, takovej výkon aby se to stačilo za 2 hodiny přehřát to mít nebude.

To byl příklad,je jasný že by to muselo běžet třeba 5 hodin při 1000W tělese.musíme brát že motor je jako boiler bez izolace

S tím výkonem pozor. 5kW NT Eberspaecher dokázalo samotný motor ohřát už asi za 10-15min, za 30min dokázalo slušně vyhřát i interiér kombíku a odmrazit skla, jednou jsem to nechal běžet hodinu při venkovní teplotě -10 a interiér jsem musel vyvětrat, protože se tam ani nedalo vlézt, a auto nejen rozmrzlo, ale také uschlo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja platil cca 15tis, ale jak jsem psal mam komplet sadu. Pokud je to jen spirala ze zasuvkou a special kabelem, tak cca 6tis. Ja chtel nejdriv taky Webasto nebo Eber, ale pak jsem od toho upustil. Nejezdim zadne velke trasy cca 10km do prace a to bych mel baterku za chvili v prdeli. Parkuju v garazi, tak to pichnu do site a v praci mam vedle stani hned zasuvku a v garazi bych si to \"bufikem\" pekne vyvonel:bojim. Tech 500w neni skoro zadny odber a ted v tech vetsich mrazech to dam vyhrivat 3hod pred odjezdem, tak tech par korun me nezabije. V praci si pustim i vnitrni ventilator a kdyz ho dam na druhou polohu, tak za pul hodky je v aute vedro.

[upravil dne 25/1/10 hudy]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...