Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vystřelovací klíč


jakubisko,v

Recommended Posts

Co se týká těch planžet s Číny,tak mě to kámoš (zámečník,klíčař,otevírání aut atd..) vyfrézoval za 50,-Kč,byla to planžeta na vystřelovák,ale upozornil mně na fakt,který už párkrát řešil a to,že ta planžeta je hodně tvrdá a brzo se neochodí a jak chodí v zapalování,tak časem poškodí (obrousí) ten mechanismus,kterým chodí,nemám důvod tomu nevěřit,známe se určitě 30 let.Nemáte někdo nějaké zkušenosti,už to mám 1 a 1/2 roku a zatím bez problému,ale pořád na to myslím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

možno na tom niečo bude aj keď mne sa to nezdá aby to takto brutálne opotrebovalo mechaniku vložky, veď sú to súčiastky, ktoré sú odpružené a nemali by klásť veľký odpor :myslim

tiež mám už cca 2 roky čínsku náhradu a zatiaľ žiadne problémy, aj keď musím dodať, že kvalita je očividne niekde inde ako originál, tak plastové púzdro ako aj planžety...

najviac sa obávam nekvalitného pochromovania planžety, všimol som si, že sa olupuje, a čo by dokázala narobiť hoci aj drobná šupinka tvrdého kovu v mechanike vložky si asi každý dokáže predstaviť...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Ahoj lidi!

Tak taky uvažuju že bych si udělal z klíče vystřelovák. Ale mám dotaz. Zalíbil se mi tento. http://viewitem.eim.ebay.cz/Peugeot-2-BUTTON-107-207-206-307-Remote-Flip-Key-FOB-CASE-BLADE-NEW/180841801787/item

Ale kdyz koukám na tu planžetu, tak nemá po stranách takový ty drážky. To je normální anebo mám hledat dál?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 1 měsíc později...

Tak jsem se dočetl, že DO na P 306 2. fáze lze přeprogramovat. Jak je to s imobilizérem? Stačilo by mi teda od někoho např. z vraku dostat klíč s DO, koupit si tuto vystřelovací srandu, dát do ní ty střeva z toho koupeného klíče, vyfrézovat planžetu podle mého klíče... A šlo by teda nějak naprogramovat ten čip imobilizéru z toho získaného klíče, aby mi fungoval? Nebo dá se někde koupit samotný nový immo čip, který by šel podle BSI naprogramovat? :myslim:myslim

Úprava: Není třeba TOTO (u toho Čip 33 píšou 306ku) to, co myslím? Vložit do klíče, nějako přes diagnostiku naprogramovat a jezdit?

[upravil dne 28/1/13 18:10 od Stroza2]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj lidi!

Tak taky uvažuju že bych si udělal z klíče vystřelovák. Ale mám dotaz. Zalíbil se mi tento. http://viewitem.eim.ebay.cz/Peugeot-2-BUTTON-107-207-206-307-Remote-Flip-Key-FOB-CASE-BLADE-NEW/180841801787/item

Ale kdyz koukám na tu planžetu, tak nemá po stranách takový ty drážky. To je normální anebo mám hledat dál?

mám tento obal klíče a přendal jsem i planžetu. Byla to drobná úprava a vše funguje:). Kvalita je solidní včetně vystřelovací části obalu :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím přátelé,

máte tu takové hezké vlákno, tak si dovolím připíchnout svůj dotaz sem. Uvažuji o klíči z ebaye viz fotka, ale zajimalo by mne, jak vypadá druhá strana, všude jsou pouze vyobrazená tlačítka, případně detail planžety, ale z druhé strany nic?! Mohl by mi prosím někdo nahrát fotku/odkaz na druhou stranu klíče.

Díky

post-32199-14109629139094_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...

čauvec, mám jen jeden klíč, takže si taky potřebuju koupit náhradní a bude to teda vystřelovák :-) Jakej mi doporučíte, že je pěknej a spolehlivě funguje a vydrží? jsem zkoušel plno odkazů ve vlákně a už nefungujou :-( tak kdyby jste někdo byl ochotnej a třeba mi dal i odkaz na ebay nebo aliexpress, který si pořídit, tak budu velice vděčný.... potřebuju vystřelovák teda i čipem, abych si ho mohl nechat naprogramovat :-) Moc díky chlapi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...