Přejít na obsah
jakubisko,v

Vystřelovací klíč

Recommended Posts

mal by som jednu otazku mam tiez origo vystrelovaci kluc a zacina sa mi rozpadat. Staci ked si objednam iba \"puzdro\" a dam don creva so stareho?? http://shop.rfsystem.sk/peugeot/297-peugeot-vystrelovaci-kluc-obal-2tlacitka.html

stačí ale nezapomeň přehodit i imobilizér..

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Je to takový malý plastový obdélník, neměl bys to přehlédnout...

Jinak před pár dny mi taky přišel ten obal vystřelovacího klíče z aukra, za originál se mi 2000,- dávat nechtělo. Dnes jsem ho byl u nás ve městě vyfrézovat, chtěli za to 250,- takže v pohodě. Vypadá hezky, a za tu cenu jsem víc než spokojeny...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
dnes som rozobral kluc ale ziadny plastovy obdlznik som tam nevidel zajtra to vyfotim a prilozim sem foto moze sa to okuknut :papa

sice nemám vystřelovací ale já mam imobilizér v levém horním rohu.. dej zítra tu fotku....

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Chlapi je tu niekto z Hodonína, Breclavy alebo okolia a má registráciu na aukre ??? Chcel by som ten vystrelovací klúč, ale neposielaju to na slovensko . . .

Tak by som chcel že by to niekto z vás objenal na seba a ja by som si pre to prišiel . . .

Najde sa tu niekto ? ? ?

Diiiiiiiiiiiiik

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Chlapi je tu niekto z Hodonína, Breclavy alebo okolia a má registráciu na aukre ??? Chcel by som ten vystrelovací klúč, ale neposielaju to na slovensko . . .

Tak by som chcel že by to niekto z vás objenal na seba a ja by som si pre to prišiel . . .

Najde sa tu niekto ? ? ?

Diiiiiiiiiiiiik

tak si to vem z ebay vyjde to ještě levněji a pošta cca 14 dní

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jo to by měl být ten imobilizér, já sem měl jiný klíček tak jsem ho tam měl jen tak volně, ale ty ho máš novější a tam už to dávájí asi napevno na plošák.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Po dlhšom hľadaní som objavil internetový obchod (RF SYSTEM) v ktorom predávajú vyskakovačky za slušné ceny (16€). Nuž som si ho teda objednal a po dvoch dňoch dorazil domov. Kupodivu bez väčších problémov doň pasujú vnútornosti zo starého a navyše aj planžeta.:)

Tlačítka sú o niečo tvrdšie než na starom, nie je to guma, ale nejaký plast. Prikladám foto oboch kľúčov (ten starý sa mi takto zopsul behom dvoch mesiacov).

post-21546-14109612810638_thumb.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

A planzeta sa dala vymenit v pohode??

Rozmerovo tam planžeta pasuje úplne presne, len ten otvor na planžetu v novom kľúči som musel trochu očistiť od nalepeného kovového prachu (asi to robia vyiskrovaním), aby tam planžeta sadla až na doraz. Vyklápací mechanizmus je trochu iný než v origináli, kľúč sa dá zasunúť iba pri stačenom cuplíku.

[upravil dne 16/9/10 od sowik]

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Najde sa tu niekto ? ? ?

Diiiiiiiiiiiiik

tak si to vem z ebay vyjde to ještě levněji a pošta cca 14 dní

Link ? ? ?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Cau, ja ho objednal taky z ebay, jen jsem potvrdil vyvolavacku a mam ho za 15,90 USD i s dopravou. Nize je link, kde jsem ho kupoval, jinak si najdi prodejce se jmenem \"dsp.store\" (pokud ten link nebude funkcni) a ten to prodava (i na jiny typy aut)

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Folding-Remote-Key-Case-PEUGEOT-307-107-207-Flip-/170542244974pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item27b51c246e

Tak koukam, ze link funkcni neni, ale jak rikam, pohledej toho prodejce a uvidis..

[upravil dne 20.9.2010 od Supetr]

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

to sowik: uz mi dosiel novy kluc od RF system ale nepasoval vyrez v planzete na uchytenie tej strunky takze som ju nemohol vymenit zajtra ju idem dat vyfrezovat tak potom dam info inak vnutro pasuje zo stareho co som rad.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku