Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vystřelovací klíč


jakubisko,v

Recommended Posts

Je to takový malý plastový obdélník, neměl bys to přehlédnout...

Jinak před pár dny mi taky přišel ten obal vystřelovacího klíče z aukra, za originál se mi 2000,- dávat nechtělo. Dnes jsem ho byl u nás ve městě vyfrézovat, chtěli za to 250,- takže v pohodě. Vypadá hezky, a za tu cenu jsem víc než spokojeny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi je tu niekto z Hodonína, Breclavy alebo okolia a má registráciu na aukre ??? Chcel by som ten vystrelovací klúč, ale neposielaju to na slovensko . . .

Tak by som chcel že by to niekto z vás objenal na seba a ja by som si pre to prišiel . . .

Najde sa tu niekto ? ? ?

Diiiiiiiiiiiiik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi je tu niekto z Hodonína, Breclavy alebo okolia a má registráciu na aukre ??? Chcel by som ten vystrelovací klúč, ale neposielaju to na slovensko . . .

Tak by som chcel že by to niekto z vás objenal na seba a ja by som si pre to prišiel . . .

Najde sa tu niekto ? ? ?

Diiiiiiiiiiiiik

tak si to vem z ebay vyjde to ještě levněji a pošta cca 14 dní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po dlhšom hľadaní som objavil internetový obchod (RF SYSTEM) v ktorom predávajú vyskakovačky za slušné ceny (16€). Nuž som si ho teda objednal a po dvoch dňoch dorazil domov. Kupodivu bez väčších problémov doň pasujú vnútornosti zo starého a navyše aj planžeta.:)

Tlačítka sú o niečo tvrdšie než na starom, nie je to guma, ale nejaký plast. Prikladám foto oboch kľúčov (ten starý sa mi takto zopsul behom dvoch mesiacov).

post-21546-14109612810638_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A planzeta sa dala vymenit v pohode??

Rozmerovo tam planžeta pasuje úplne presne, len ten otvor na planžetu v novom kľúči som musel trochu očistiť od nalepeného kovového prachu (asi to robia vyiskrovaním), aby tam planžeta sadla až na doraz. Vyklápací mechanizmus je trochu iný než v origináli, kľúč sa dá zasunúť iba pri stačenom cuplíku.

[upravil dne 16/9/10 od sowik]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi je tu niekto z Hodonína, Breclavy alebo okolia a má registráciu na aukre ??? Chcel by som ten vystrelovací klúč, ale neposielaju to na slovensko . . .

Tak by som chcel že by to niekto z vás objenal na seba a ja by som si pre to prišiel . . .

Najde sa tu niekto ? ? ?

Diiiiiiiiiiiiik

tak si to vem z ebay vyjde to ještě levněji a pošta cca 14 dní

Link ? ? ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau, ja ho objednal taky z ebay, jen jsem potvrdil vyvolavacku a mam ho za 15,90 USD i s dopravou. Nize je link, kde jsem ho kupoval, jinak si najdi prodejce se jmenem \"dsp.store\" (pokud ten link nebude funkcni) a ten to prodava (i na jiny typy aut)

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Folding-Remote-Key-Case-PEUGEOT-307-107-207-Flip-/170542244974pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item27b51c246e

Tak koukam, ze link funkcni neni, ale jak rikam, pohledej toho prodejce a uvidis..

[upravil dne 20.9.2010 od Supetr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...