Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vystřelovací klíč


jakubisko,v

Recommended Posts

Jo, taky jsem to tam objednával. Spárovat jsem to nechal u Peugeota, bez problémů. Jedinej problém byl s planžetou, kterou mi v zámečnictví odmítli vyfrézovat, že prý je to čínské blato. Musel jsem vzít novou planžetu od nich a vyměnit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Holce jsem objednával na starej model za podobnou cenu (říkám si , že to za ty prachy zkusím) a normálně šel načíst , planžetu mi vybrousili bez problémů ;)

Ta planžeta z origo klíče má jiný uchycení , ona ta čínská kopie není až tak přesná

Upraveno uživatelem jarokare
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak, mikrospínač nie je problém zohnať a naletovať, otázka ale je, či je ten plošák ešte funkčný, zo strany tlačítok vyzerá dosť hrozne, jedine naletovať, spárovať a vyskúšať. Alebo celý nový. Niektoré obaly sú ponúkané spolu s mikrospínačmi, stačí pohľadať.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, jarokare napsal:

Holce jsem objednával na starej model za podobnou cenu (říkám si , že to za ty prachy zkusím) a normálně šel načíst , planžetu mi vybrousili bez problémů ;)

Ta planžeta z origo klíče má jiný uchycení , ona ta čínská kopie není až tak přesná

Nespomenieš si, ktorý konrétny kľúč si objednával na starý model? Ide mi o to, aby som objednal niečo, čo už je vyskúšané že je bez to problémov. Ináč to uchytenie planžety na starý model sú dva typy, klasické na skrutku a novšie zaklapovacie, je možné, že s plošákom sa dá zohnať iba ten novší typ. V mojom okolí je vybrúsenie planžety 20€ navyše :grr, iba nedávno som objavil malý obchodík (35km) kde mi to ešte bol pán majster ochotný vybrúsiť na klasike za 10€.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ďakujem. Práve že som sa obával toho plošáku lebo nie je celkom ako originál, v originál kľúči je imo čip čierny keramický (mimo dosky), v náhradách je použitý iný, priletovaný na doske. Asi to risknem a objednám tiež, za tú cenu. :papa

Upraveno uživatelem 307rg
doplnenie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

vím, že jsem možná v jiné sekci ohledně typu auta, ale nadpis je asi nejlepší než co jsem tu našel na forku...

jedná se o 407

odchází mi tlačítka na klíči - klasickej plastový a 3 tlačítka... bude pasovat vnitřek klíče do toho dle? z těch fotek nejsem moudrej.

https://www.levnealarmy.cz/eshop/komfortni-prvky/dalkova-ovladani/oem-ovladace/oem-obaly-klicu/nahr-obal-klice-pro-peugeot-3-tlacitkovy-48pg118.html

Upraveno uživatelem John_Ice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po zkušenostech doporučuju toto řešit u klíčaře v obchodě (dílně), obaly se liší v detailech, i uspořádání vnitřku (baterka, tišťák, tlačítka), takže na místě vyzkoušet a když nepasuje tak nebrat. Cena je porovnatelná. Klíčař vyrobí v ceně i novou planšetu, k tomu je dobré mít sebou neopotřebovaný originál klíč.

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zdravím, 

tak já se přidám. Objednal jsem si tento dálkový ovladač https://www.aliexpress.com/item/QCONTROL-Upgraded-Flip-Key-for-Peugeot-307-2001-28-03-2005-without-CAN-multiplex-HU83-Blade/32844656696.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.6ddf4c4dEgnYUp a byl jsem s tím v servisu, ať mi to spárují s autem (Peugeot 307, rv2001, 16V 1.6) a nic. Zkoušel přes diagnostiku, zkoušel i bez nějaký zázračným "hmatem", ale taky nic. Je teda pravda, že servisák vůbec netušil a spíš zkoušel. Měl diagnostiku Delphi, jde to s tím? 

Jsem z Brna, pomůže někdo prosím?

 

Moc děkuji.

Upraveno uživatelem zavovi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...