Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

špona ve filtru.


ro.bla

Recommended Posts

Když jsem měnil naftový filtr, tak na dně nádržky (obalu) na filtr jsem objevil jednu takovou, jako měděnou, spíš žlutou šponu. Někde jsem tady četl, že to bude asi z čerpadla. Mám se připravit na brzkou výměnu čerpadla, nebo je to normalní, že se občas něco objeví? Dík. Auto je P-307 SW, 2,0 HDi, 100kW.

[upravil dne 18/1/10 ro.bla]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teď jsem z toho jelen, co to tedy mohlo být ta špona? Když jsem vyndal filtr paliva, bylo to na dně té nádržky. Jako že to přišlo z nádrže?!? No právě na servisboxu jsem taky nic nenašel. Z čeho by to mohlo být? Neví někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Přece z rotoru čerpadla v palivové nádrži.Vydírá se to tak dlouho až to klekne,přestane podávat a ty zůstaneš stát.Je to průvodní jev stejný jako když kýcháš a smrkáš než dostaneš chřipku.

Takže si bleskově sežeň jiné,než ti to klekne ůplně a budeš cvakat odtahovku,to pak vychází podstatně dráž.A nebo to ignoruj,voz lano a přítele na telefóně :).

Pokud chceš vidět jak to asi vypadá tak tu je odkaz:

http://mdy.sweb.cz/Pumpa/KO_cerpadla/Alex/Default.html a pokud by jsi chtěl demotáž pumpy tak to vypadá takhle:

http://mdy.sweb.cz/Pumpa/Default.html .

[upravil dne 3.2.2010 bara]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale jo, čerpadlo v nádrži je ( přece jen vrčí po zapnutí klíčku ) :)

jinak HDi bez podávání nafty do vysokotlaku fakt nejede... uklepal se mi drát a málem jsem se na cestě pos_al vzteky. Naštěstí oprava na pár minut a zatím drží :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechapem. 2.0 HDi 79 kW podavacie cerpadlo v nadri ma. Ako je mozne, ze 100 kW verzia ho nepotrebuje? Ako sa dostane nafta k vysokotlakemu cerpadlu?

Inak nie je tam hore nejaky preklep? O 100 kW verzii 2.0 HDi pri 307-ke som este nepocul. Nema tam hore byt 100 koni a nie 100 kW? Lebo ked preopcitam 79 kW vychadza mi 107 koni.

[upravil dne 3/2/10 Sobek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: AnotherOne

Ale né, čerpadlo v nádrži mať nemusí. Ako bolo písané hore 2,0 100KW ho nemajú. Možno bola špona vo filtri od výroby pri rezaní niektorého závitu...

[upravil dne 3.2.2010 AnotherOne]

díval jsem se na eshopy dodavatelů ND a všichni mají pro P 307 HDi 100kw (135 koní) normální podávačku v nádrži...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...