Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 306 S16 sezona 2019 :-)


306-Kubik-S16

Recommended Posts

jj, ale doporučuju nějaký pořádný tlumiče.. ne monroe nebo obdobný... kokej po sachs, bistein, Koni atd... cena staváku TA je někde okolo 5tis, cena pružin a tlumičů bude jednou taková, ale zaprvé máš pohodlí a za druhé na té torzce funguje o málo líp snížení na pružinách než odskákanej TA... vlastní zkušenosti ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Bistein nejsou špatné, ještě zkus Kyb(Kayba), já je mám na autě a jízda snimi je naprosto luxusní a komfortní, samo, že občas nějako utu díru ucítíš, ale je to oproti TA, které jsem měl na 206 opravdu pořádně znát, a jsem docela i překvapen jak auto dobře sedí na cestě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 4 týdny později...

Takze zase nejake aktualitky probehlo vyhozeni zadniho brz. regulatoru , vymenil jsem komplet vsechny 4 zapalovaci civky original VALEO svicky NGK a vratil jsem originalni AIRBOX do ktereho jsem zabudoval konusovy filtr :-) Cekaji nas nejake opravy jako jsou vyvareni spodku kde je koroze a dobudoucna celolak :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

koukam ze vsici zahazuji TA... ja dal pruziny AP.. ale porad je to moc vysoky:( ale pohodlí je 100% lepsí nez predtim a taky mam ejdnu stranu o 1 cm výš, ale to dela zadní náprava ...:D Jinak progres u tebe se mne líbí ...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...

Takze to tu trosku ozivime na sezonu 2015 je pripraveno par věcí které je potřeba uskutečnit a to jsou přetesnění hřebene řízení, namontovani predni rozperne tyce jak mezi tlumice tak mezi napravnici, repas zadni napravy,vymena prednich desticek za EBC Red kompletni vymena brzdovych hadicek zadek predek plus nova brzdova kapalina, výměna volantové tyče kde byla zjištena vůle v kloubku dale mam uz nakoupene nove prepakovvani a komplet tyčky razeni OE peugeot takze zmizi vule ve fofrklacku konecne:D mame připravene nove ALU kola 16" a musim nechat prezout 15" kola na nove pneu a tema budou semislick od Federal 595 RS-R.A to je prozatím asi vše co uz mam nachystane a co se podari snad do 14 dnu udelat :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...