Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 306 S16 sezona 2019 :-)


306-Kubik-S16

Recommended Posts

Parádní Pegina!:potlesk

Jen na to tempo pozor,na některé laky není moc vhodné a pak je lepší to projistotu vzít něčím kvalitním na nové laky a voskem.....mě vždycky s_alo jak to udělá kroužky při leštění,ale i těch se dá zbavit;)

Spoustu km bez nehod a příjemných chvil strávených za volantem:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: 306-Kubik-S16

Diky ja vim klasicke tempo jsem pouzival na skodovku nebo na 205 tahle si nejsem jisty mozna to bylo na ty nove laky ze to nebylo tak hruby tempo ale fakt si jistej nejsem :-) mno na jare bych to chtel vzit nejakou kvalitnejsi treba TURTLE WAX na tu jsem slysel chvalu :-)

Nemáš za co;) Tady na clubu ti hodně doporučí Meguiars,poměr cena-kvalita je bezvadná!Na youtube najdeš i videa...co plánuješ dál?Nějaká slušivější kolečka??:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno tak tedkon musim dat novou poloosu protoze se mi rozpadla jinak planuju nejake 16ky kola :-) chtel bych sehnat brzdy bud s HDicka nebo s GTi6 ja mam totiz jen 266mm a chtel bych tich 283mm neco v interieru asi udelat neco s podsvicenim budiku jinou barvou jeste nevim a hlavne udelat jeste zadni naraznik znovu do laku :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...