Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

pružina


somira

Recommended Posts

Tak poznatky po projetí auta po opravě jsou asi takové. Hlučnost od přední nápravy pocitově tak o 30až 40% menší. Díly jsou vrchní uložení Kyb,tlumiče Kyb,pera Kyb,dorazy a manžetay nechány původní,naprosto bez poškození,ramena TRW,takže samosebou co se nechalo čekat,že auto ztvrdne,když s nim zahoupu,tak to pobírají jen gumy. Původní ramena co jsem vymontoval,tak přes nálitky Fiat /Lancia,jsou taktéž dle zátek na kulácích a uložení TRW. Díly od autorozvody za krásných 9900 včetně pošty,300 za natažení pružin, práce k tomu a jedna Tulamore:D

Tak ještě popřemýšlím,že asi půjdou zadní silenbloky a tlumiče Kyb.

Tlumiče vyndány původní,musím očistit a zjistit co to tam bylo. Z vrchní pozice se po zatlačení nepropadnou ani o mm,naprosto tvrdé ,cca 185000,nebo kolik to tam aktualně je. A vypadá to na olejáky.

Vůle u ramen asi taková,že technickou by v květnu daly v pohodě,kulák cca 0,1 až 0,2 mm,což při váze auta nemá šanci poznat,přední silenty v poho a zadní je ve svěráku horší levý než příkopák pravý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 4. 3. 2017 at 16:16, Milan+ napsal:

Zkoušel jste někdo pružinu reklamovat? Tahle se ještě do dvou let vejde a jsem nasel i doklad.

Kdyby se Ti ji podařilo vyreklamovat, tak by jsi potom mohl požadovat i náhradu škody, která závadou vznikla - děravá pneumatika :super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak reklamace smůla,nemám na jednom papíru obě pružiny,musí se kupovat v páru. Reklamují se též v páru.

Jináč dnes geoška předku,bylo potřeba udělat sbíhavost,bylo to více do rozbíhavosti.

Zadní silenty po pořádném prohlidnutí na zvedáku jsou o.k. horší jsou pouze oka v tlumičích. Tak tam asi ještě do technické vrazím tlumiče.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Také jsem měl ve 170tis km prasklou pružinu, respektivě obě  a jednu dvakrát.

Za poslední dva měsíce jsem jednou zaregistroval za jiízdy ránu v podběhu, ale i když jsem poté zastavil a koukal co se mohlo stát, vůbec mi nenapadlo koukat na pružinu. Stejně tak o měsíc později na druhé straně, to bylo mírnější - spíše se mi zdálo, že jsem chytil kamen co udělal ránu v podběhu. A poslední situace byla kdy jsem jel a po odbočení - zatočení doprava najednou rány od něčeho v podběhu a pod autem - několikrát jako kdyby jsem něco chytil, ale na silnici jesm předtím nic neviděl. Zastavil jsem a vrátil se zpět a našel jsem na silnici půlku závitu velké pružiny s jedním čerstvým lomem a jeden již orezlý. To bylo ode mně z levého předního kola. Naštěstí se nic jiného nestalo - nepoškozená pneu, ani nádrž pod autem či něco jiného. Prasklá pružina čouhala pod lůžko, nicméně s autem se stále dalo jet.

Při kontrole doma v klidu jsem pak ještě zjistil že předchozí rány byly prasknutí prvního závitu pružin, jež si jen sedly na sebe. Kdbych měnil zimní kola za letní o týden dříve, tak bych na to přišel, ale tak to bylo až takto kritické.

Takže přeci jen odstavení auta, rychle sehnat servis, protože je třeba jezdit, což se podařilo během dvou dnů. 25km do servisu jsem ještě se strachem dojel. A výměna pružin - po radách zde raději SGB i když 1663,-Kč za kus a obojí horní uložení ty přišly na 2145,- a ještě ložisko pružné vzpěry za 200,-Kč. Oprava celkem 10.860,-Kč, včetně geometrie a prohození kol za letní když už to bylo na zvedáku. Doufám že to vydrží, nerad bych to opakoval, byla to finanční rána.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 9. 3. 2017 at 21:55, Milan+ napsal:

Tak reklamace smůla,nemám na jednom papíru obě pružiny,musí se kupovat v páru. Reklamují se též v páru.

Jináč dnes geoška předku,bylo potřeba udělat sbíhavost,bylo to více do rozbíhavosti.

Zadní silenty po pořádném prohlidnutí na zvedáku jsou o.k. horší jsou pouze oka v tlumičích. Tak tam asi ještě do technické vrazím tlumiče.

Kde jsi to kupoval,ze to nechtěli uznat?to mi chceš říct,ze když mi po měsíci klekne nova pružina, musím sundat obě a pak je reklamovat?kdo zaplatí práci?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono je to dost diskutabilní, kdyby se do toho někdo pořádně vložil. Pokud pružinu prodávají samostatnou, tak musí být záruka i na samostatnou pružinu. Potom je další věc zda byla správně namontována na což se často vymlouvají a chtějí potvrzení ze servisu. Tam by potom vyšlo najevo zda jsi měnil obě pružiny (klidně stejné z jiných obchodů) nebo jenom jednu. Ovšem ani tím potvrzením o odborné montáži si nejsem jistý zda ho mají právo požadovat a naopak oni by neměli dokázat, že to nebyla vada pružiny, ale špatné montáže.

Takže u takovýchto problémových dílů je nejednodušší překousnout ten servis (i když si to mohu udělat sám), nechat to tam udělat s potvrzením a v případě závady to nechat ve stejném servisu vymontovat, prodejci to hodit na hlavu a jak uzná záruku tak požadovat uhrazení škody způsobené vadou jejich výrobku (demontáž prasklých pružina montáž nových pružin a klidně i náklady na náhradní vůz, když ten můj je nepojízdný).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 9 měsíců později...

Tak už i u mne je na řadě výměna tlumiče a horního uložení než praskne pružina. Při přejezdu nerovnosti to občas v předu trochu bouchlo no a včera to tedy bouchalo hodně. Ramena, tyčky a čepy jsou OK a tak půjdu do těch tlumičů s uložením, protože jsem je už stejně chtěl na jaře měnit (při točení volantem se však nahoře točí plynule a bez zvuků). Tlumiče koupím KYB Excel-G , ale nevím jaké kvalitní horní uložení koupit, aby to něco vydrželo? Moc na výběr toho není a vše stojí kolem 1000Kč. Mohu koupit stejnou značku jako tlumiče (KYB Suspension Mounting Kit) nebo TRW či SNR.

Upraveno uživatelem Leo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 11 měsíců později...
  • O 2 měsíce později...

Jaké pružiny kupujete? Díval jsem se na mé auto podle čísla Peugeot 1440167180 mají všichni výrobci jen jednu pružinu, ale značka LESJÖFORS nabízí pro stejná čísla dílů tři pružiny (4066772, 4015656 a 4026193). Na internetu jsem se dočetl, že LESJÖFORS je v pružinách na špici a tak jsem chtěl koupit tuhle značku akorát nevím, jaký je v nich rozdíl. Prodejce mi napsal, že podle VIN tam patří 4026193, která stojí jen 575 Kč a já tam původně chtěl dát tu nejdražší 4066772 za 947 Kč. Ta cena 575 Kč mne trochu odrazuje a tak nevím, zda tedy raději nezvolit SACHS 993 206 za 876 Kč, který nemá více variant?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Při výměně zimních kol za letní jsem zjistil, že na pravé straně mám prasklý poslední závit pružiny (kdo ví, kdy to v zimě prasklo a jak dlouho jsem s tím jezdil). Trochu jsem hledal po internetu a dočetl se, že ty konce pružin by mohly praskat kvůli nečistotám v kterých na tlumiči leží a prý po 150000km by se měly preventivně měnit všechny pružiny - já mám najeto 200000km (https://motofocus.cz/technika/3599,odpruzeni-vozu-tak-jak-jste-ho-jeste-nevideli).

Jako nové jsem zvolil pružiny Sachs, k tomu preventivně i tlumiče Sachs a horní uložení Febi (bylo za dobrou cenu v sadě na obě strany). Po výměně jsem zjistil, že jsem se s novými tlumiči a s horním uložením možná trochu unáhlil, protože na mém vozu už byly tlumiče měněny (původně jsem myslel, že jsou tam původní) a ložisko se točilo hladce stejně jako nové (i technik říkal, že to asi bylo zbytečné). Pokud by tedy někdo chtěl za drobný peníz tlumiče Sachs a horní uložení na dojetí, tak je k dispozici.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 9 měsíců později...

Tak rok 2020 krásně začíná. Rána (z rána) a pružina na kusy. Už jsem to zažil na předchůdci (první řada FIAT Ulysse), kde i přes výměnu pružin včetne tlumičů, misek a ložisek to za 25 měsíců prasklo znova a po další výměně už jen pružin tak do roka opět (značku nevím přesně, ale myslím SACHS). Takže jaké doporučíte na současnou 807?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...