Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

pružina


somira

Recommended Posts

somira:

Já jsem před tejdnem měnil tlumiče a při výměně druhýho jsem zjistil že je špatný i to spojovací táhlo stabilizátoru takže jsme to museli přerušit a objednat nový (bouchá to jako kráva). A docela jsme se vyvztekali z pružinama. Stahováky co stačí na většinu osobáků byly krátký a museli jsme si půjčit větší a delší.

Kam jsi to dával na výměnu?

Tak s tym stahovakom bolo veselo aj kde mne menili tlmice a horne ulozenie.Za Boha to nemohol stiahnut,stahovak kratky :D Tak musel najprv stlacit pruzinu pod zadnou napravou,tak ze spustil trocha auto na zdvihaku a tak nahodil na stlacenu pruzinu stahovak.No sranda,pruziny to prezili,no na stahovaku urval jednu skrutku :grr

[upravil dne 4/9/12 16:17 od xpetrix]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 měsíců později...

Zdravím,autodíly-online jsem zkoušel jen mne nenapadlo se podívat i na C8 a Peugeot.Předpokládám že u stejné motorizace budou pružiny zaměnitelné takže vezmu pružiny na C8 nebo Pažouta a je to vyřešeno.Jinak ty praskli nebyli nijak popsané měli jenom barevné označení žlutá a fialová.Ještě jednou dík za tipy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Takže po spoustě telefonování a pár zrušených objednávkách jsem nakonec s klikou sehnal v Autobenex poslední dvě,měli je tam pro někoho odložený,ale že si to rozmyslel.Jsou výrobce LESJÖFORS (nic mi to neříká),jen mne zaráží že zrovna od tu toho výrobce sou u každého modelu pod jiným kódem,kdež to Kayaby mají stejný kód pro C8,P807,F.Ulyss,L.Phedra.Zrovna ty moje sou pro Fiat Ullysse a nevěřím že jich výrobce vyrábí pro každý model zvlášť.Kdyby k tomu někdo věděl něco víc tak napište.Jinak pružiny sou bez barevného označení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

To bude dělat spodní čep. Mě to dělá taky. Když to zvedneš a zapáčíš montpákou - rameno/poloosa, bude tam vůle. Dělá mi to hlavně při vyšších teplotách venku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 3 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...