Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Spotřeba 2.0Hdi


peja33

Recommended Posts

Pridam jednu k teme.

NR-BR-NR tj: 70% dialnica, 20% mimo, 10% mesto na gumach 245/40 R18 Matador (takze ziadne fuel eco green blue saver sh.t!). A/C on, FAP on!

Vsetko presne podla predpisov, takze vychadza mi z toho iba jedno: PRESTANTE JAZDIT JAK PRASCE! :D

post-18445-14109632268644_thumb.jpg

[Edited on 14/7/13 20:38 by duricek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pridam jednu k teme.

NR-BR-NR tj: 70% dialnica, 20% mimo, 10% mesto na gumach 245/40 R18 Matador (takze ziadne fuel eco green blue saver sh.t!). A/C on, FAP on!

za tebou by som nechcel ist po dialnici, v meste ani nikde inde a nechcel by som byt tvoj dvojhmotny zotrvacnik :D

Pockat tym ze som napisal ze dialnica som myslel ze som siel 130km/h a mimo mesto 90km/h. Dvojhmota mi vydrzala tusim 160tis km :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A toto je uz fakt posledna :D Dojazd 400km na 1/4 nadrze :roker

Inak k tomu jazdeniu na 6 prev. stupni pri 90km/h: Na sedane sa to da v pohode, auto sa vobec nedusi. Na kombiku to moc bez dusenia nejde nakolko ma ine sprevodovanie.

Zistil som to nahodne kedze na kombiku som siel 210km/h na 5 prev stupni. Aby som siel 210 na sedane tak som musel vzdy radit 6 stupen nakolko na 5 to slo tusim do 180km/h

[Edited on 15/7/13 16:55 by duricek]

post-18445-14109632277444_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se přidám:D

Cesta na dovolenou do Chorvatska a zpět (přes Rakousko, Slovinsko) - najeto cca 2100 km. Cestu tam jsme jeli v noci bez klimatizace. Celou cestu nazpět přes den s klimou. Převážně dálnice - vše v rámci povolené rychlosti. Plně naložené auto (4 lidi, plný kufr + něco mezi holkama na zadních sedačkách)

Výsledek: průměrná spotřeba 5,9l/100km při průměrné rychlosti 92km/h :D Takže u mě velká spokojenost:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Chozeluizskuner

Co založit temu kde se budou dávat reálné spotřeby a ne z kopce nabo na laně? Nebo třeba nejvyšší spotřeba co se vám podařila? :D Samozřejmě mě berte s rezervou, ať se to tu zas nepere :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...