Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Řidiči z povolání


309GT

Recommended Posts

Původně zaslal: 309GTZrovna včera jsem se bavil při čekání na nakládku v Boru s kolegou co jezdí Francii (taky asi budeme jezdit) a říkal že když se ve Francii jezdí na trojkový aetr (francouzský),že jsou policajti a podobně vstřícnější:rollTeda spíš než vstřícnější tak pak na věci okolo se....:D Jinak taky říkal že žabožrouti jsou snad nejhorší benga v EU:D

:xvul V CT park Bor u T.? Tam jsem býval docela často :) M.Ward? :) Jinak souhlas s těma policajtama, není to poprvý co to slyším :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Slyšel jsem, že o zákazu kouření za volantem se začíná uvažovat už i v naší kotlině

A VŮBEC MI TO NEVADÍ !!!!!!!

mě to vadí ale kdo ti to dokáže, navíc je to už vrchol demence tohoto státu, za chvíli nebudeš Méďo oholenej za volantem a zavřou tě :D Demokracie jako kráva:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Karny

mohl by mi nekdo vysvetlit co je to trojkovej aetr?? zajimalo by me to jen tak ze zvedavosti:)

to je že to neni jako tady že děláš přestávku po max. 4,5 hodině ale po každých 3 odjetých hodinách

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jenda 309

:xvul V CT park Bor u T.? Tam jsem býval docela často :) M.Ward? :) Jinak souhlas s těma policajtama, není to poprvý co to slyším :D

jj,Maurice Ward,teď tam asi začneme pomalu najíždět taky...ale je to tam dobrý,místnost pro řidiče,kuchyň,sprchy a čisto....
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak s tím kouřením při řízení,je to na dlouhý povídání,určitě je riziko že ti spadne vajgl a ty se ohneš,nebo tak něco,ale stejně tak když telefonuješ i s HF tak máš o dost pomalejší reflex než když jen řídíš,stejně tak když se jen napiješ nebo něco jíš,poznáš to hlavně ve městě.Navíc co je horší - kuřák co si zapálí cigáro a neřeší,nebo kuřák co si nemůže zapálit a je nervózní z hledání parkoviště nebo odpočívadla,zvlášť když třeba shnije v koloně:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Medvěde, dokázal bys tvrdit, že sis při řízení nikdy nedal bagetu nebo nikdo nepil osvěžující nápoj?

Nedokázal - za jízdy zcela běžně jím (bagety už ale nee - jsem jich jaksi přesycen) i piju - nicméně o kontrolách zákazu jídla ani pití jsem nikde nic neslyšel (zatímco o zákazu kouření ano).

To BOSSCZ - být neoholen je pro mně zcela přirozené a neumím si představit někoho (krom ČSLA před rokem 1989), kdo by to mohl jakkoli změnit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bacik

Původně zaslal: Karny

mohl by mi nekdo vysvetlit co je to trojkovej aetr?? zajimalo by me to jen tak ze zvedavosti:)

to je že to neni jako tady že děláš přestávku po max. 4,5 hodině ale po každých 3 odjetých hodinách

Aha diky sem si to myslel:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: Fusion

Medvěde, dokázal bys tvrdit, že sis při řízení nikdy nedal bagetu nebo nikdo nepil osvěžující nápoj?

Nedokázal - za jízdy zcela běžně jím (bagety už ale nee - jsem jich jaksi přesycen) i piju - nicméně o kontrolách zákazu jídla ani pití jsem nikde nic neslyšel (zatímco o zákazu kouření ano).

To BOSSCZ - být neoholen je pro mně zcela přirozené a neumím si představit někoho (krom ČSLA před rokem 1989), kdo by to mohl jakkoli změnit.

Zákaz jezení a pití za jízdy v některých zemích opravdu je, většinou tam kde je i zákaz kouření.

Jestli se nepletu, i slovensko to má v tom novým zákoně.

Ať pití nebo kouření, toto už je podle mě rýpání do svobody člověka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toto je fotka když jsem jezdil se stařičkým Renaultem premium na lodních kontejnérech pro Metrans.

Času bylo hodně u některych firem jsem udělal i 9tku u rampy. Když jsem se nudil tak jsem zapl TV nebo nějaké DVD

Řidič mněl zakas vztupu do bedny, ale taky nemněl hmotnou zodpovědnost za zboží.

80% SK hlavně východ a zbytek ČR nebo polsko.

Pak jsem u soukromníka chvíli jezdil se Scániou do D, NL, B

Tento mněsíc je to přesně tři roky co nejezdím. Chybí mně to a pořád na to musím myslet, a proto mám domluvenou schůzbu na příští tyden ježdění se Scániou R 420

Manželce se to moc nelíbí, ale co stím nadělá?:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Koukám že nám to tu nějak umřelo:D

Tak jak válčíte?Já dnes letím do německa,ale jelikož se ušetří pár korun na mýtném,tak přez prdelky (Folmava),nechápu co se ale ušetří,jede se o hodinu a půl dýl,auto se ničí na našich krásných silnicích,spotřeba je větší než normálně (pořát brzdit,řadit,samej kopec....) a navíc není pomalu kde dělat pauzu.O hodně častém výskytu tupých hlav a celní správy nemluvě:bojimNavíc to musí být na místě v 6.00 a dříve jak ve 21.00 nenaložím:bacha

Navíc asi budu maximálně do měsíce měnit firmu,poslední dobou velké změny (hlavně finanční stránka) a to k horšímu....momentálně vydělávám na dojíždění do práce a stravu:nevim.Jedinou \"výhodu\" pro mně to má že nedodržuje smlouvu,tak že můžu jít kdy se mi zachce:D:D

PS: Nevíte někdo co má být za změny od 1.1 2011 v AETRu?Něco nahlodali na školení,ale nechtěl nám v tom dělat bordel tak nic moc neprozradil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Tak a už zase od 1.5.2010 jezdím.

Renault Premium v plné palbě kromně nezávislé klimy, a retardéru to má komplet vše.

Až to bude vypadat trošku esteticky podle mých představ, hodím foto.

Minulý týden jsem Pilotoval MANa TGA-čko 440 do italie 140km pod Neapol přes jurský park-H, slo, a můžu říct že toto auto u mně vede na plné čáře a to jsem jel snad se vším kromně DAFA.

Jaký máte názor na TGA-cko vy?

[upravil dne 1.6.2010 ladosak]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ladosak

Tak a už zase od 1.5.2010 jezdím.

Renault Premium v plné palbě kromně nezávislé klimy, a retardéru to má komplet vše.

Až to bude vypadat trošku esteticky podle mých představ, hodím foto.

Minulý týden jsem Pilotoval MANa TGA-čko 440 do italie 140km pod Neapol přes jurský park-H, slo, a můžu říct že toto auto u mně vede na plné čáře a to jsem jel snad se vším kromně DAFA.

Jaký máte názor na TGA-cko vy?

já úúplně nejlepší,viz.mé foto na první straně,sice zatím nejezdím,ale rozjíždím firmu na dopravu,a pokud se to rozběhne,tak MANy budou v mé flotile vždy na prvním místě !! To je prostě bomba auto,měl jsem velikou boudu,v plný náloži,sice v automatu ale i tak to byl super truck !!

cca před 14 dnama jsem byl s bráchou se projet do Anglie,měl taky MANa stejnou boudu co jsem měl já,ale v manuálu,a taky super !! Jen kdyby nás kde kdo nebuzeroval..... tohle je ta nej.práce na světě !! Ať si každej říká co chce,ale u mě je na 1 místě.....

[upravil dne 1/6/10 Burisek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...