Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Řidiči z povolání


309GT

Recommended Posts

Původně zaslal: 309GT

Můj názor :Profesák je prostě jen další věc jak dostat z lidí peníze.Ve většině zemí ho nechtějí a když jim ho člověk při kontrole předloží,koukají na to jak bacilové do lékárny.Je fakt že profesní školení je bezvadná věc a hlavně potřebná,člověk se dozví spoustu nových věcí,zopakuje si to co třeba zapomene a většinou tam potká spoustu kamarádů co normálně nevidí.

Když jsem se minule ptal v Jihlavě co ta sranda bude stát,říkali mi že prý to bude podle lidí co budou v kurzu,cenově od 14-40 000kč a hodinama se to liší dle toho,zda je někomu do 21let,nebo nad 21let.To už je pro ty lidi lepší jít na tu školu myslím do Krnova a vystudovat obor řidič profesionál,vyjde to časově na stejno a bude to nejspíš levnější (dokonce mu seženou práci po škole),jinak ten průkaz je myslím k ničemu (ale jako škrabka na okna je dobrej:D)

PS: Nevíte jestli školení řidičů musí být do datumu co je na osvědčení nebo v kalendářním roce (že je jedno jestli je profesák z února 08 a školení bylo třeba v červenci 09),byli tam prý změny,ale nevim jaké díky:papa

Musím tě zklamat;) tu školu v krnově mam hotovou jenže to bylo v době kdy byl profesáček za 700kč škola udělala chybu neudělala si status školícího střediska takže kluci sice mají C,C+E někteří vyvolení i D (my jsme autobus dostali všichni)ale profesák nemají musí si ho zaplatit sami. A to s tou práci si vyčetl kde?:D Měli jsme párkrát sezení se zástupci firem co jsou v uskupení česmad bohemia.upřimně těm je nějaká škola šumák.Oni přišli optali jse kolik nam je roků a jestli máme profesák pokud jsme měli míň jak 21 byly jsme pro ně nezajímaví:nevim takže ze zajištěnou práci nepočítej.Hlavně tam platí pravidlo když ptáčka lapají..... realita je úplně jinde:bacha:bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám tady je to sám řidič , já skončil před dvěmi lety , jezdil jsem v LM Trans pro nejhloupější spedici na světě plnou slepic - FEICO , napřed jsem tam jezdil s midlumem 12t , pak se starým premiem 380 s návěsem panav a nakonec s fungláčem MAN TGA 430 v automatu s kabinou xlx s návěsem SAMRO

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Libor T16

Koukám tady je to sám řidič , já skončil před dvěmi lety , jezdil jsem v LM Trans pro nejhloupější spedici na světě plnou slepic - FEICO , napřed jsem tam jezdil s midlumem 12t , pak se starým premiem 380 s návěsem panav a nakonec s fungláčem MAN TGA 430 v automatu s kabinou xlx s návěsem SAMRO

stejnou kombinaci TGA sem jezdil i ja...luxusni provedeni:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

samej řidič kamionu. Já teda řidič jsem z povolání,ale né kamionu,ale tohoto. Teda až to začne jezdit v Praze,nejdřív musej přispůsobit Prahu,jinak zatím vše ostatní co po Praze jezdí. Dá se to považovat jako řidič z povolání?:D:D:D Nebijte mě:D Samá slava a oni zjistili toto http://www.novinky.cz/ekonomika/183492-nova-tramvaj-pro-prahu-nezatacela-museli-ji-odvezt.html

[upravil dne 22/1/10 adraj]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bejk13

309GT: Ted by to mělo být tak,že musíš mít každý rok 7 hodin školení.Dávaj razítko na takovej papír zvlášť.Musí jich tam být 5 až si pudeš po pěti letech pro novej profesák jako že jsi měl každý rok to školení.Jestli jsi měl poslední školení loni v červnu,tak bys měl mít další zas nějpozdějc do června 2010.Tak nám to bylo řečeno na tom školení. ;)

Neni pravda školení musí být prováděno jednou v kalendářním roce ale nikde neni psáno že do roka a do dne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bacik

Původně zaslal: Bejk13

309GT: Ted by to mělo být tak,že musíš mít každý rok 7 hodin školení.Dávaj razítko na takovej papír zvlášť.Musí jich tam být 5 až si pudeš po pěti letech pro novej profesák jako že jsi měl každý rok to školení.Jestli jsi měl poslední školení loni v červnu,tak bys měl mít další zas nějpozdějc do června 2010.Tak nám to bylo řečeno na tom školení. ;)

Neni pravda školení musí být prováděno jednou v kalendářním roce ale nikde neni psáno že do roka a do dne

Ale ano, musí být do roka a do dne. Vloni ještě udělali vyjímku, že to šlo udělat do konce kalendářního roku, ale od letoška nejpozději do datumu vydání profesního průkazu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne přímo já, ale můj táta je taky řidič z povolání. u AČR. zrovna je v Kosovu.

jen doufám, že mě něvypátrají, že sem hodím fotky. :D jezdím těma ošklivejma velkejma věcma napravo, ale nejradši tímhle. a co já vím ještě čím:D

[upravil dne 23/1/10 MatrixArwen]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Karny: já se svezla:-) když byl den otevřených dětí asi před 5lety. zážitek na kterej nezapomenu:-D ne kecám, ale seděla jsem v tom, akorát tam vůbec není pohodlí, chlapi mají můj obdiv. málo místa, člověk musí bejt skrčenej:/

marko306: ale ne Land Rover, chyba...to je prostě \"lanďák\":D

[upravil dne 23/1/10 MatrixArwen]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: zzipCZ

no tak to já bych se nesvezl mě to stačilo na vojně ale musím říct že s BVP se jezdí suprově:super:super

On je to celkově veskrze velmi praktický stroj, já bych to bral místo auta :D Na silnici to budí respekt, nikdo se na tebe nelepí, nikdo netroubí, s místem na parkování taky problém nemáš, když není tak si prostě nějaký uděláš :) nemusíš objíždět vodu po mostech jako ostatní a ani přezouvat :aut Akorát ta spotřeba je trochu horší. Sorry za :xvul

(bvp je totiž muj nejoblíbenější kus pozemní vojenský techniky cccp :) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...