Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kontrolky při startu


cipsnaj

Recommended Posts

Zdravim, mam jen takovy dotaz:

Pri otoceni klickem mi sviti kontrolka STOP a dokud nenastartuji tak nezhasne, potom zhasne a uz se nerozsviti. Je to tak spravne ??

A jeste se chci zeptat: Kontrolka zhaveni mi jenom problikne a za cca vterinu zhasne, i kdyz startuji v -5°C je to taky normalni ?? Auto chyta bez problému.

Dikec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stopka je normální, je to kontrola žárovky aby jsi věděl že je OK, pokud by svitila za jizdy je něco špatně.

Žhavení, no pokud auto startuje normálně je to asi OK, ale počkěj na někoho s 206 v ropě, jeho odpověď bude přesnější:)

[upravil dne 11/1/10 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podľa manuálu k autu nesmie kontrolka STOP svietiť za jazdy. Nehovorí sa o stave pred štartom ale je logické žu bude svietiť z dôvodu nefunkčnosti okruhov ktoré signalizuje.

KONTROLKY

Trvale rozsvietená výstražná kontrolka alebo jej blikanie pri motore v chode znamená poruchu funkcie príslušného zariadenia. Rozsvietenie určitých kontroliek môže byť doprevádzané zvukovým signálom a správou na viacúčelovom displeji. Neberte toto pozornenie na ľahkú váhu. Obráťte sa čo najskôr na servis PEUGEOT. Akonáhle sa za jazdy rozsvieti výstražná kontrolka STOP, je nevyhnutné zastaviť vozidlo; vozidlo zastavte v čo možno najbezpečnejších podmienkach.

Kontrolka centrálnej výstražnej signalizácie (STOP)

Prepojená s kontrolkou:

- tlak a teplota oleja v motore,

- minimálna hladina chladiacej kvapaliny,

- parkovacia brzda,

- minimálna hladina brzdovej kvapaliny,

- porucha elektronického systému bŕzd.

Prepojená s ukazovateľom teploty chladiacej kvapaliny.

Pri blikajúcej kontrolke za jazdy bezpodmienečne zastavte vaše vozidlo.

Obráťte sa na servis PEUGEOT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: NO3IA

s tou stopkou je to špatně,startuje se až zhasne,když nezhasne sama do 5 vteřin PŘED nastartováním,něco nefunguje

Pred naštartovaním sama zhasnúť nemôže keďže je prepojená na kontrolku tlaku oleja a tá samozrejme nezhasne kým nenaštartuješ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: AnotherOne

Původně zaslal: NO3IA

s tou stopkou je to špatně,startuje se až zhasne,když nezhasne sama do 5 vteřin PŘED nastartováním,něco nefunguje

Pred naštartovaním sama zhasnúť nemôže keďže je prepojená na kontrolku tlaku oleja a tá samozrejme nezhasne kým nenaštartuješ.

ještě nikdy jsem nestartoval když svítí,vždy mi zhasne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechápu, co tady řešíte. :)

Zatím u všech aut, které jsem řídil tomu tak bylo. Otočil se klíč do jedné polohy-rozsvítila se kontrolka baterie, otočil se klíč do druhé polohy-rozsvítily se všechny kontrolky včetně STOP, které po sekundě až dvou od startu zhasly. :)

Co si tak vzpomínám:

Berlingo

Fabie

106

206

406

Punto

...

[upravil dne 13/1/10 peugeot09]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...