Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Je tohle oficiální edice nebo homemade 106ka + co všechno vyrábí Peugeot?


Stifler

Recommended Posts

Před Vánocema jsem byl na nákupech v městě pohádek Jičíně a na náměstí jsem tam zahlídnul jednu 106ku, která mě už od pohledu zaujala. Ještě nikdy v životě a ani na netu jsem neviděl Peugeota 106 ve verzi kabrio. Je tohle vůbec originální verze vyráběná Peugeotem nebo je to jen nějakej \"homemade\"?

dsc03325xm.jpg

dsc03326e.jpg

P.S.: Omluvte kvalitu fotek, ale bylo to navečer foceno mobilem. :mad:

Druhá pozoruhodnost. Nikdy mě nenapadlo pídit se po tom, co všechno vlastně vyrábí Peugeot a tohle mě dostalo:

stp81271.jpg

stp81272.jpg

Objevil jsem to někdy v srpnu 2009 při pracovnim případu v garáži jednoho pražskýho chalupáře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych si tipnul, že to není homemade, ale taky ne Peugeot- na podobný přestavby existují specializovaní výrobci.

Něco podobnýho jsem viděl na Citroënu Visa, Renaultu R5... Viděl jsem třeba i 1G Toledo kombi, M-B mamuta kombi, Renaulta 25 kombi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

jde oto čeemu říkáš samodomo

Tak má tam ta moje 106ka samolepku \"kid\", tak nevim, jestli to není nějaká spešl edice nebo je každé takové kabrio homemade. :myslim Ale jinak ty příklady dalších kousků stojej za to :D:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...