Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot SR1 a jiné koncepty: Update: Peugeot RCZ: turbodiesel míří na 24 hodin Nürburgring


GRiMx

Recommended Posts

Ten CZR se mi fakt hodně líbí... Když jsem to před dvouma rokama viděl jako koncept, tak jsem moc nevěřil, že by to dostali do série, ale naštěstí jsem se pletl... No snad si ho jednou budu moct dovolit...:-) Byl by to myslím víc než důstojný nástupce mýho Coupe... Teda aspoň pro mě...:-) Ale ta 508 taky není k zahození... No uvidíme jak bude vypadat až sjede z výrobní linky... Snad nás Peugeot po dlouhý době příjemně překvapí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

já měl informace o 508. ale asi nepřesné :( tahla verze se mi více líbi. mělo by být přímem konkurentem passatu CC. měla by vyplnovat mezeru mezi 406 a 607 čím v podstate 607 už definitívne vypadá z výrobního programu. rázvor osi kol 2800 mm čím se dostáva do vyšši střední třídy jako Audi A6 neboli skutečne současné mondeo nebo C5

[upravil dne 2/3/10 Ericce]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli bude 508čka vypadat takhle jak jsi tu dal fotky Ericce, tak prodávám všechno co mě napadne abych si tohle auto mohl koupit... Až na ty zrcátka je to auto, kterým by mě Peugeot vyrazil dech,miluju ho už teď po celé pro mě nijak oslnivé 7čkové řadě které jsem nikdy nepřišel na chuť...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se líbí čím dál víc. I ta zrcátka jsou super, dovedu si představit, že bych se v tom vozil, pokud by to opravdu vypadalo takhle. Ale mám obavy, že obrázku se nejvíc bude blížit nejvyšší výbava s příplatkovým sport paketem a stejně to nebude ještě úplně ono a už budeme někde na 1.2M Kč. Ale je to pěkné, z boku mi převisama připomíná C6 :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Another One doufam, že si k tomu nedospel na základe nápisu na RZ :D ale ne ted vážne,jj je to možný. já se nehádam. psal jsem že mám možno špatné info. ale i tak není vše jiste. automobilky uvedou více konceptu na zmatení zákazníku :P ješte bych jen dodal že na tou mou 508 peugeot psal, že todle bude jedinej sedan a pak přijede i combi break neboli tourer. jj převisi jsou stejný stejný jako na C5 ale v tomhle kabátku to vypadá mnohem líb. ad to už dopadne jak chce 508 bude neco uplne jiného jako 407 a bude to novej model a jestli pujde v šlapajech svého sesterského modelu C5 tak kvalita spracováni bude pecka a jízdni vlastnosti blížici se passatu a měla by dostat i za příplatek vzduchovej podvozek ehm pardon hydrovzduchovej neboli hydropneumatickej :super moc si ale každej den želám aby 508 vypadala jako ta na mích foto nebo aspoň jak psal another one aspon aby to bylo coupé 508 a sedan at si vypadá jak chce :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pro nadšence této varianty ješte pár foto. všimnete si podsvietlení kol ve podblatníku. je to videt jak při pohledu zepradu tak i zezadu. meni i barvu. snad se to do serie ani nedostane nebo to použijou jako směrovky ale to asi spíš ne to by byla hloupost

[upravil dne 3/3/10 Ericce]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Abych to rosekl tak Ericce i já máme oba pravdu. Některé servery a zdroje označují můj model jako 508 nekteré vůz který jsem hodil Ericce. Dokonce některé stránky tam mají verce obě. Jediné co je z těch článků zřetelné, že model který jsem sem dal já je označován jako \"5 by peugeot\" (508) a Erriceho typ je označován jako RC. Přičemž Peugeot nikde neuvádí, že model RC je zrovna model 508. to uvádí pouze internetové servery. Na oficiálních stránkách peugeotu jsem model RC našel jako model RC hybrid, který by ale měl mít potencionálně název 908, verze GT coupe.

Myslím si, že tak nebo tak se máme na co těšit.

I když mě stále se nejvíce líbí model SR1:D a RC mi moc nesedlo :D

Ještě malá fotka pro ty co koumali ty světla na modelu co jsem tu zveřejnil.

[upravil dne 3/3/10 GRiMx]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...