Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dalkovy start


MACI

Recommended Posts

Původně zaslal: Atamann

Já to v zimě řeším tak, že po návratu domů dám do auta elektrické topení na 220V, takovou černou kostku s větrákem a keramickým ohřevem, prodlužovák a ráno to jen zapnu do zásuvky na chodbě. Za čtvrt hodiny je led na sklech pryč.

jednoduché řešení pro lidi stojící s autem na svém pozemku:potlesk-kdybys dal topící tělísko i do chladícího okruhu,měl bys ohřátý i motor:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 11 let později...

Sice kostlivec ale je zbytečný zakládat nové vlákno, o ds je tu toho napsáno vcelku dost ale... Staršího data. Nemontoval ho někdo v poslední době? V některém z těch vlakem jsem zahlédl myslím že od @Přema že poface může být problém kvůli bsi, jelikož je to ale staršího data tak doufám že je to už vylepšený. Líbilo by se mi startování přes mobilní aplikaci ale nevadilo by ani normálně přes ovladač :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Já mám dálkový start přes app v 306, ale tam immo není, takže to nebyl problém :D Akorát jsem odstranil ze spínačky zámek volantu, aby se s tím dalo po startu jezdit, ten je tam stejnak jenom k naštvání. U poface bych to řešil tak, že bych čip klíčku nalepil zevnitř ke spínačce a hotovo :D U předface stačí po nastartování odpojit tu klávesničku a immo se tím zruší. Jinak ten zbytek montáže je pohodka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, ElektronikCZ napsal:

hlavně nezapomenout zařazený kvalt :D

už se jednou zadařilo :D

no problém byl v napojení, nějak se nedaří vyřešit odemčení auta na 2 sekundy při startování :D je to takový zmatený, ale až zahodím berle tak se to vyřeší(doufám) :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...