Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dalkovy start


MACI

Recommended Posts

Inspiroval jsem se podobnym tematem na autorevue, kde ale resi Fabku...

Zajimalo by me, zda se da do 406 - novy model nejak jednoduse dodelat dalkove startovani.

Stacilo by mi uplne obycejne, bez nejakych serepeticek jako LCD v dalkovem atd. = co nejlevnejsi.

Maji 406 vubec imobilizer? Jak se to vubec resi, startovani na dalku bez klicku? Nemate to uz nekdo ve svem aute?

Nebavi me rano nastupovat do studeneho auta :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mas auto s automatickou prevodovkou...ak nie tak je to blbost...budes musiet auto odstavovat so zatiahnutou rucnou a s neutralom. ak chces mat v aute teplo tak je lepsie porozmyslat nad nezavislim kurenim. Tam by som volil kurenie zapojene do systemu ohrevu vody. to zanemna vyhreje ti auto a aj motor. Dialkovy start neroby motoru dobre...ked len tak si ide na prazdno... motor sa poriadne nepremaze...je to hlupost. mal som v A6 nezavisle a to je super.. Svagor ma dialkovy start v x6 a hovori ze je to blbost, radsej by riesil nezavisle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tomto aute automat nemam, nechaval bych klidne neutral i bez rucky, parkuju ve dvorku u domu, na rovine, takze to je fuk.

Mohl bych po probuzeni jit ven, nastartovat si to, pak se jit umyt a prichystat a pak vyjet :D

Stejne kdyz snezi, tak auto nastartuju a pak ometam, takze bezi 5 minut na prazdno.

Jo nezavisle je super, mel jsem v Bawu, tam jsem mel i automat takze by v pohode slo i to startovani, mozna slo nejak nastavit pres BC, ani nevim, nezkoumal jsem...

Ale do 406 nebudu montovat to topeni, to by vyslo minimalne tak na 8 tisic a to se mi zda dost, kupoval jsem to auto jako takove docasne :D

Takze kdyby mel nekdo tip na dalkovy start a jak ho poresit ve 406 tak napiste :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono dalkovej start stejne vyjde na minimalne 4000-5000 ;) plus montaz, pokud si ji nebudes delat sam dalsich aspon 2000, ja mam alarm s moznosti dalkoveho startu ale nevyuzivam ( mam jeste verzi imobilizeru pres kod na klavesnici a to jsem nechtel rusit a nebo obchazet dalsima pridavnyma krabickama, takze to nevyuzivam, mam ted prave rozdelane to pridavne topeni :) )

u novejsiho modelu pak musis k samotnemu alarmu s dalkovym startem prikoupit modul transponderu, do ktereho se vlozi imobilizacni cip z klicku a to pak obstarava odblokovani imo

EDIT, tak se delaji i dalkove starty bez alarmu a ty vychazi na cca 2500 bez montaze ( + 2000 montaz)

mrkni treba na http://www.levnealarmy.cz/eshop/dalkovy-start/

[upravil dne 8/1/10 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napr. http://cgi.ebay.com/Sunbird-RemoStart-Remote-Control-Car-Engine-Starter-NEW_W0QQitemZ230421427118QQcmdZViewItemQQptZLH_DefaultDomain_0?hash=item35a62ff3ae

Me zajimala hlavne ta montaz, jestli se zapoji nejake dratky a je to, to bych zvladl mozna i sam, ale jestli je to nejaka drbacka, i s tim imobilizerem, tak to by bylo treba uz nekomu zaplatit at to udela. Ale samo o sobe koupit ten bazmek za $20-$30 neni problem :D

Kolik stoji ten modul transponderu pro ten imo cip?

To by byla ale zase bezpecnostni dira pro zlodeje, ze by byl imobilizer uz obejit, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Btw. je u 407 nebo 607 nezavisle topeni jako obvykla vybava? U BMW e39 je Webasto celkem caste, stejne jako moznost si nastavit automaticke spusteni ventilace na urcity cas v teplem dni.

Tak at vim jake auto vybirat priste :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BY-pass zde http://www.levnealarmy.cz/eshop/autoalarmy/prislusenstvi/bm3000new.html

zapina se a cte ten cip pouze pri dalkovem startu, jinak je neaktivni, navic ta krabicka se montuje nekam na skryte a tezko dostupne misto, tak aby byl cip imobilizeru chranen pred odcizenim

schema zapojeni mas k nahlednuti v navodech k pouziti u tech jednotlivych dalkovych startu, na ktere jsem daval odkaz, je to v PDF tak si je prohlidni, zda bys to zvladl

[upravil dne 8/1/10 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za odkazy, uz je mi jasnejsi jak je treba to mit zapojene. Ten transponder je levny, dalkovy start z eBay take, otazka aby spravne fungoval... No a z toho schematka nejsem zrovna chytry, asi by mi to musel nekdo zapojit. Takze by me to stalo stejne minimalne 2 tisice. To mi za pocit tepla a bezpeci nestoji :D

Asi s tim tedy pockam az do dalsiho auta (BMW :D), kde budu mit Webasto uz z vyroby :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tato tema ma dost zaujima,rozmyslal som nad kupov alarmu sentimel 2200m ten ma dialkovy start,mam tam teraz alarm ale neviem ci to ponuka dialkvy start,keby sa dali kupit nejake diely a spustit dialkovy start za lacnejsie ako cely druhy alarm to by bolo super.som rozmyslal nad nezavyslim kurenim ale to u nas stoji okolo 10000sk a to je uz pre mna dost,taky alarm zase stoji cca 3000sk a keby sa dali kupit veci osobytne tak by to mozno bolo lacnejsie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to v zimě řeším tak, že po návratu domů dám do auta elektrické topení na 220V, takovou černou kostku s větrákem a keramickým ohřevem, prodlužovák a ráno to jen zapnu do zásuvky na chodbě. Za čtvrt hodiny je led na sklech pryč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky sem se na dálkový start díval, nadchlo mě to když sem viděl jak Pe.tr a Ferry v pohodě z dálky nastartují, je to super:super

Našel sem obchod v Brně a vyjde to i s montáží na 7800.-

Je to typ:M780AS, nástupce té M100AS.

Nad Webastem sem uvažoval taky ale našel sem cenu kolem 20 000.-:o, tak sem od toho hned upustil:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...