Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

vyhřívaní sedaček


wojtěch

Recommended Posts

dneska jsem se pustil do opravy vyhřívaní sedačky a hned pod sedačkou jsem asi narazil na závadu je tam nějaka škatulka s 5 vývody vypadá jak relátko ale je to i s nějakým obvodem a to je cele zaoxidované rezavé a černé nevíte co to je a kde by se to dalo sehnat? na krabičce toho je napsané BITRUN 12V NCuP/PSA 9632506580 >PA6.6-GF30<

podle serviceboxu jsem našel že by to asi mohlo být časovací jednotka a cena podle serviceboxu 1300s dph. ale 100% si nejsem jistý tak ať nekupuju něco zbytečně neměnili jste to někdo?

[upravil dne 7/1/10 wojtěch]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jsme našli asi to samé ale spíš bych potřeboval vědět jak vyzkoušet jestli to je ono to vadné.. např. schéma zapojení nebo který vývod je na co dráty jsou zatavené ve smršťovačce tak bych to testul natvrdo jestli to bude hřát..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ta rele jsou na 99% špatné ale nevím proč když jsem propojil v tom konektoru 12V tak stále to nehřeje (kontrolka svítí) a každá dečka má odpor 1,3ohm=2,6 dohromady a ta obyč co mám má 3ohm. a je divné že do toho konektoru jde 12V stále i když není klič v zapalování. za jak dlouho vám začne hřát to sedadlo??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...