Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

TRIPPLING – funkcia komfortného blikania smeroviek


Palči SK

Recommended Posts

Původně zaslal: mr.SM

Jj tak to mi taky chybi. Predtim jsem jezdil s Oplem a ten to mel. Takze by to slo pres diagnostiku u p207 r.v. 2008 a vybava trendy dodelat? Myslim ze k tomu je ale treba jiny system packy pro smerovky, nebo ee? :myslim

no vsak, ja som si myslel ze to bude jedine v packe v nicom inom...:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to u auta mám a trefilo by mě z toho. Blbý je, že to blikne pět krát a to je strašně moc i málo. Při předjíždění je to moc krátká doba a při městském provozu dlouhá ... za pět bliknutí už jsem dávno kde jsem chtěl být a pořád bliká.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vana-hb

Já to u auta mám a trefilo by mě z toho. Blbý je, že to blikne pět krát a to je strašně moc i málo. Při předjíždění je to moc krátká doba a při městském provozu dlouhá ... za pět bliknutí už jsem dávno kde jsem chtěl být a pořád bliká.

a co to mas, 207 ? nebo?

ja jsem cetl ze to ma porad 3x blikat u 207.... :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

207 má tripplink od roku výroby 2009 pod názvom funkcia \"Diaľnica\":

http://public.servicebox.peugeot.com/ddb/donnees/207/ed02-09/lg_sk_sk/datas/104_207-sk-ed02-2009.pdf

Ako ma informoval Hnusoba, na starších modeloch sa to aktivovať nedá, pretože to nie je iba softwarová záležitosť. Takže dorobenie asi iba už niekde tu na fóre spomínanou stavebnicou:

http://www.dhservis.cz/dalsi_1/trippling.htm

[upravil dne 31.1.2010 KennyMcC]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem byl odevzdat auto do servisu a poptal se na par veci ohledne soft uprav.

Funkce trippling je bohusel jak mechanicka tak softverova zalezitost, takze je treba to dodelat jinak to holt nejde.

Zatahnuti oken po uzamceni vozu dalkovym ovladanim, je zalezitost upravy a soft doladeni - mam Trendy a mam smulu.

Dale funkce follow me home nebo tak nejak, u 207 mi bylo receno ze nesviti hmlovky ale hlevni svetlomet tudiz H7, a zase je to otazka kdy je to podle vybavy, byva to u superzamykani. Softverove mi rekli ze to nejde.

Asi jsem se nemel ani ptat, bo jsem doufal ze by to mohlo jit bez problemu. Ale asi mam holt smulu...

To je asi tak vse co jsem zjistil, snad to nekomu pomuze...:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 9 let později...

Stavebnice funguje, jenom ti to neukazuje na budíkách ;)  Ale doporučuji sestavený modul za cca 550Kč.. je malý, vejde se krásně pod palubku a víc není třeba řešit :) https://www.ahifi.cz/modul-komfortniho-blikani-smerovych-svetel-keetec-tripling.html?gclid=CjwKCAjwo9rtBRAdEiwA_WXcFkisfN9X0WdwDc6qEtds6waR3oBpObk1t4lJjxN1o40vpXtgQz8hORoCY5MQAvD_BwE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...