Jump to content
milmueller

Řádné členství

Recommended Posts

@Milan+ Schválně jsem koukal a mám taky od 2012. Takže předpokládám, že to se s kartičkami začínalo. Letošní mám ještě ve starém designu. Ti, co platí včas jsou znevýhodňováni :D

před 9 hodinami, Milan+ napsal:

A proč už nejsi? 

Já vlastně ani nevím, ale asi se dá říct, že to začalo s příchodem dětí, kdy jsem se začal více věnovat rodině, a začal jsem jezdit na fušky, takže jsem na klub šel tak jednou za týden, na srazy jsem posledních pár let taky nejezdil, slevy u partnerů také nevyužívám, takže jsem to tak nějak nechal vyšumět. Těch okolností bylo tak nějak více. O potom problémy s manželkou atd, takže jsem měl hlavu plnou úplně jiných věcí, než byl klub. Ale aspoň jsem začal od nového roku klub trochu podporovat jiným způsobem, mě příjemnějším, a jsem rád že jsem se k tomu dokopal. A třeba za to někdy časem budu zase řádný člen 😀

Mám to tu rád. 

Změna loga ano, ale řezat z něj kus sem a tam.. to fakt hezké není :(

Nehledě na to, že teď je z toho akorát tak logo peugeot sport :) 

Může mi prosím dát sem někdo link,jak jsou odesílány kartičky v letošním roce 2020,minulé téma je uzavřené,potřebuji si pohlídat schránku.Nepřizpůsobiví jsou,co se krádeží týká velmi rychlí a policie pomalá.Nerad bych o kartičku zase přišel.Předem děkuji.

Dík za rychlou odpověď,bohužel dodnes nedorazila nebo ano,ale já ji ve schránce  už nebo ještě  neměl,doufám,že je to rychlostí  služeb české pošty,ne nepřizpůsobivých.Jinak bych napsal SZ a pro kartičku osobně dojel. Moc nerad někoho zbytečně otravuju.                                                                      

Tak je škoda, že se to začne řešit, až když je karta odeslaná. Kdybys dal vědět předem, že máš takový problém, nemusel jsem jí posílat a mohli jsme se domluvit na předání někde v Pze :nevim  Zkusil bych ještě počkat a když ani do konce příštího týdne nedorazí, vytisknu ti novou a domluvíme se přes SZ na předání :myslim 

Tak bohužel kartička dodnes ve schránce nebyla ☹️ a přidělat na schránku gilotinu nebo paralyzér bohužel nesmím,ale určitě by to bylo účinné 😜,omlouvám se za přidělávání práce,píšu SZ.