Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Řádné členství


Recommended Posts

Moc dík za link,podíval bych se sám,ale nemohl jsem přijít na to,v které sekci fóra je umístěno právě rozesílání kartiček.Možná by bylo dobré do mailu o potvrzení přijetí platby členství umístit odkaz na vlákno.    Třeba  takhle:

Výtisk  a  rozeslání  kartičky člena  můžete sledovat zde:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...

Zdravím, 7.9. jsem objednal členství, platba byla přijata a kartička nedorazila, tak se chci jen ujistit zda je to v pořádku nebo putovala jinam (minulý rok jsem měl problém s tím, že byla odeslána na předchozí adresu na které se již nezdrzuji)? V profilu i v objednávce jsem nastavil správnou adresu, díky za odpověď. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, Radek Hurvajz napsal:

Není co opravovat, členství se platí na 365 dní a počíná běžet ode dne zaplacení

Takže kdybych zaplatil fakturu hned někdy v polovině září, když mi přišla na e-mail, tak bych si zkrátil členství o měsíc?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, MJSytic napsal:

@ChouLu na to mrkne a opraví :myslim 

Edit: A dal jsi obnovit, nebo jsi koupil další členství? Protože, takhle to vypadá, že máš jakoby starý a nový zvlášť, že se to neobnovilo-neprodloužilo :myslim 

Aha, tak v tom bude asi problém. Nejsem si jistý, ale asi jsem dal "koupit".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, Laďa napsal:

Takže kdybych zaplatil fakturu hned někdy v polovině září, když mi přišla na e-mail, tak bych si zkrátil členství o měsíc?

Ne, tam jde o prodlouzeni k datu co je konec. Ale musis k platbě pouzit odkaz v tom mailu

Nyní eshop je připraven členům poskytnout zakoupení nejen předmětu, jak jste byli zvyklí, ale také řádného členství a komerční inzerce. Systém členství a komerce je nově nastaven na 365 dní. Členství Vám začíná ubíhat ode dne, kdy dojde k potvrzení platby v administraci (většinou do 24 hodin od objevení částky na účtě). To samé platí u inzerce. Tím se celkově po mnoha úpravách zjednodušila agenda jak pro člena tak pro správce eshopu, inzerentů a kartiček.

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...