Jump to content
milmueller

Řádné členství

Recommended Posts

Ahoj, 30.11.17 jsem odeslal platbu za členství, ale zatím nepřišlo žádné potvrzení. Došly peníze? Objednávka č.: 2853. 

Děkuji všem kdo se podílel na výrobě kartiček a zvlášť na výrobě té  mojí :super

Dneska přišla i s logem klubu a jsem spokojen :super 

Teď  ještě popřemýšlet kde bude logo přitisknuto :mrk :cool: :roker 

20171213_172018.jpg

20171213_173437.jpg

To @Radek Hurvajz :

Netýká se to přímo kartiček, ale reaguji na Tvůj odkaz https://www.fio.cz/ib2/transparent?a=106206306

Je dobré vidět na "Transparentní" účet, ale co znamenají položky:

Výběr z bankomatu: CS, HORNI NAMESTI 255, ODOLENA VODA, 25070, CZE, dne 2.12.2017, částka 8000.00 CZK

a

Výběr z bankomatu: MMB POD TVRZI 395 ODOL, Odolena Voda, 38101, CZE, dne 1.12.2017, částka 20000.00 CZK?

U ostatních je patrný popis za jakým účelem byl pohyb na účtu proveden, tady - a je to docela ranec - není účel vidět. Jasně je to výběr z bankomatu, těžko tam doplnit za co a proč, ale bylo by dobré to někde zviditelnit. Nebo jen neumím hledat?

Je to výběr peněz na Vánoční večírek. Bohužel platby kartou nejde dodatečně nějak popsat, to jde jen u plateb, které zadávám do systému....

Toto vlákno mi připomnělo, že bych měl zaplatit řádné členství, protože se na jaře hodlám zúčastnit jednoho klubového srazu, tak abych ušetřil. Ale na druhou stranu, ani předseda @Schreek nemá zaplaceno (řádné členství mu končilo 20.3.2017). Má to tedy smysl?