Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Řádné členství


Recommended Posts

Ozzy - ano, nikdo nejsme dokonalí a každému se někdy překlep povede. Jen mě ten OKčkův pobavil a současně jsem citil potřebu upozornit na to, jak jsem všímavý jejdinec 

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 30. 11. 2020 at 17:57, Medvěd napsal:

No ty brďo - kolik jsi platil za řádné členství na 100 let v kuse? A máš to nějak zajištěný, aby to přešlo i na dědice? Jsem ani netušil, že takovou vychytávku náš spolek umožňuje 

:D:D:D

@MedvědDěkuji za upozornění. Opraveno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 30. 11. 2020 at 22:56, Radek Hurvajz napsal:

Ano, byli v uplně stejném pouzdře

Tak to je přece úplně jasný - předchozí karta byla infikovaná přenašečka nemoci zvané "rozpad tisku" a ta nová to z futrálu po ní holt chytla a páč byla moc nová a nevyzrálá, tak tu nemoc  neustála 

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

@Lihous díky moc... 😊

paypal je letos pro všechny o znovunastavení... Kuli zdražení se musela u všech vyrušit ta automatická platba... ale měla by jít nastavit zpět... :) zkus na to ještě mrknout...... :)

edit: a koukám, že kartička ti přijde až příští rok... @MJSytic už má letos padla.... :)

Upraveno uživatelem Weri 605
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Kartička dnes přistála ve schránce. Grafička je šikovná, je to posun k lepšímu. Já ocenil hlavně, že tisk na líci je až do okrajů a rub je udělán tak, aby nedotisk do kraje nevadil  (předpokládám, že kartička je z jedné strany dodávaná už potištěná a na rubu se realizuje @MJSytic :D)

A nesmím zapomenout na osobní dopis, potěšil mě 1000x víc, než samolepka 💋

Těším se na další kartičku, to už asi bude RFID :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji děkuji 😅 💌

Ano, kartičky mají potisk od firmy.., tohle by ta naše babička tiskárna nedala... a na druhý straně řádí MJ... 😂

Na další minimálně 2 roky změnu zatím neplánujeme, ale pár navrhů ještě mám... 😉

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...