Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Řádné členství


Recommended Posts

V 17. 12. 2018 at 20:19, Harry-HK napsal:

Ahojte, koukám platba dorazila 13.12. VS 3681, ale objednávka se tváří, že jako nic :D 

Ještě se to páruje ručně a tedy je třeba dát tomu čas? A Ňnebo jsem hňup a poslal jsem to chybně? :D Díky. 

Ehm... a co moje členství @Schreek ? Kde nic tu nic, obj. po splatnosti... 😃😃😃

Upraveno uživatelem Harry-HK
Chyběl mi otazník za větou 😃
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Harry-HK omluva...!!! 😰 před Vánocema se to tady celý zaseklo... Print na tom skluzu urputně maká - dnes už by mělo být vše vyrobené a co nejdříve i odeslané... A jen mmch. připomínám, že Schreek, ChouLu a MJ jsou na clubdovolený 😉 pokud máte někdo ještě problém, že nedorazila kartička.., tak řešit s někým z vedení... tj. primárně:

Print

SV 24

Lucy sv 24

Weri 605

306-Kubik-S16

díky za pochopení.. :) a trpělivost..!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Weri 605 :) nic hrozného se nestalo, nejde o kartičku, spíš o to aby obj nezapadla, když už změnila status na “Jseš trapnej, že si něco objednáš a nezaplatíš” :D

Jinak oukej, kdyžtak se zas připomenu :) 

@Schreek Díky :) 

 

Upraveno uživatelem Harry-HK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Chtěl jsem sobě a @Zůzazaplatit prodloužení členství a po rozkliknutí odkazu z emailu mi to píše, že je faktura po splatnosti, přitom v emailu je datum splatnosti 02/07/2019 :myslim To je buď 7.2.2019 nebo 2.7.2019 :D Tak to mám poslat bez spárování v eshopu nebo jak? :roll

EDIT: Tak jsme to vyřešili, po rozkliknutí faktury v emailu jsem klikl na obnovení: Řádné členství na rok. A pod obrázkem kartičky klikl na obnovit a vygenerovalo mi to novou fakturu pod číslem 3859 a 3860. Zaplaceno po třech stovkách a budem čekat na jednu obálku se dvěmi kartičkami. ;):papa

Upraveno uživatelem radim.1008
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 3 týdny později...
  • O 3 týdny později...

Kartička mi ještě pořád nedorazila, tak píšu, že na to není žádný kvalt a pokud se to stihne a něco to zjednoduší, tak si ji můžu třeba převzít ve Strážnici, aby se nemusela posílat? Pokud se to nestihne vytisknout nebo to je realizačně spíš komplikace než zjednodušení, tak jako bych nic nenapsal. :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...