Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Řádné členství


Recommended Posts

Mě tedy "ECHO" přišlo cca měsíc před koncem. Že by taky nějaká chybička programu jako u E-Shopu nebo jen neúplný záznam u registrace člena? U nováčka bych to celkem bral, ale "Inventář?" to je trochu divné. Nebo že by GDPR vystrčila drápky? 

To @Milan+ - řekl bych, že za 300,- neb to není zase tak úplně Tvoje vina, jen ses spolehl na něco, co ne tak zcela perfektně funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Schreek napsal:

@Milan+ V tomhle Ti Print nepomůže. Jelikož jsi dlouholetý člen obnovil jsem Ti splatnost členství, mělo by Ti to přijít do mailu. Kdyby ne, piš! ;) 

Tak zaplaceno 300kč,odejde to 27.12 a jelikož nevím, zda byla třeba i chybka na mém starém přijímači/stále nejsem se dokopat k novému/,tak zbylých 100kč ,které by stálo nové členství odejde ten den také ,ale na podporu klubu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milane jestli bych Tě mohl poprosit až budeš mít čas a chuť, mohl by si projít mailovou schránku vč. hromadných a spamu jestli to někde není, protože jestli to fakt nechodí spolehlivě je to problém, který bychom museli řešit hlouběji než kam já mohu... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Schreek napsal:

Milane jestli bych Tě mohl poprosit až budeš mít čas a chuť, mohl by si projít mailovou schránku vč. hromadných a spamu jestli to někde není, protože jestli to fakt nechodí spolehlivě je to problém, který bychom museli řešit hlouběji než kam já mohu... 

Teď se dorazilo k dědovi a babi k Litomyšli, tak za dva dny budu doma, tak ten můj starý přijímač projedu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Péťa napsal:

Já si maily nechávám posílat na klubovou adresu a tam mi taky v pořádku došel 👍

 

Bohužel mi na ni taky chodí nejvíc spamů ze všech 13 mailových adres, které přes POP3 stahuji :(

13 mail adres,  k čemu je to potřeba? Nedávno si se podivoval proč dvou simkove founy. Tam beru pracovní a soukromé, mail bych taky pochopil pracovní, soukromý a třeba inzerce. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 25. 12. 2018 at 11:43, Milan+ napsal:

Též jsem předevčírem  psal Printovi , zda teď mám platit 300 či 400.  Tak uvidíme. Taky to mám prosvihnute. 

Já zaplatím 400,- nebudu čekat beru to i jako podporu klubu. Jen jsem to upozornění bral jako výhodu na nezapomenutí a když nic nepřišlo tak se ozývám , třeba přijdeme společně na chybu a bude vše zas šlapat jak na drátkách. Nezměnil se nějak postup?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 26. 12. 2018 at 9:49, Schreek napsal:

Milane jestli bych Tě mohl poprosit až budeš mít čas a chuť, mohl by si projít mailovou schránku vč. hromadných a spamu jestli to někde není, protože jestli to fakt nechodí spolehlivě je to problém, který bychom museli řešit hlouběji než kam já mohu... 

 

Tak to spadlo do spamu a tam vůbec nekoukám,ale nevím jak je to možné,protože  upozornění na srazy  a sz chodí normálně.  Tak asi opravdu to bude ten můj starý přijímač.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...