Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Řádné členství


Recommended Posts

Bez problemu koupeno prodlouzeni dalsiho setrvani v klubu primo z mailu snad jen a je to jedno volba PayPal nebo karty by mohla byt volitelna - mame ucet v PL a pak je nekdy problem uhlidat CZ adresu a ne tu v PL
Ale jinak snad lehci to byt nemuze a nic si hlidat nepotrebuju za me  :super
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes 23. 11. 2018 mi končí platnost karty P-C (řádné členství v P-C). Rád bych si jej prodloužil, ale nikde není  ,,tlačítko" obnovit" nebo prodloužit. Viz příloha. Pouze je uvedeno po splatnosti.  Poradíte mi prosím, jak prodloužit členství a jak to, že je po splatnosti?

karta P-C.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK406 tomu by se to mělo změnit zpátky až se spáruje platba... 

@valenta.ivan : Zkus jí najít teď, mělo by Ti to přijít do mailu, ale splatnost byla 9.11.2018 nevím proč bylo na kartičce 15.12. ale předpokládám, že byla vyrobena později... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 dneska jsem poslal na učet,na prodloužení členství,tentokrát už bez kartičky,tak si myslim,že se to stihne do konce měsíce😉

jsem tady spokojenej,tak proč bych nepustil chlup,žejo😉

a že děkuji 😎 

Upraveno uživatelem Péťa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci se prosím zeptat, zdali mi měl přijít upozorňovací email, že mi končí řádné členství v P-C. Žádný email mi nepřišel, tak jsem ,,žil" v domnění, že platnost řádného členství je uvedená na kartičce a ve zprávě nákupů, viz předchozí můj email. Díky Schreekovi je vše v pořádku a snad i platba došla na účet P-C. Osobně mohu napsat, že se řádné členství (prodloužení členství) vyplatí a vrátí se na slevách například v Auto Kelly:super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ChouLubohužel, opakovaně jsem se díval, ale žádný email skrze konce členství v P-C mi nepřišel a to ani v doručené a ani hromadné zprávě! Hromadné zprávě mám pouze pozvánku na večírek P-C.

    Neprezentuji členství v P-C, že bych na něm vydělával, jak je uveden v tvém příspěvku, ale pouze poukazuji na jednu z výhod, které se řádným členstvím získá a jak se dá využít. Takže o vydělávání  nemůže být ani slovo. Tak výhody za řádné členství zruště, aby se nemohlo uvádět, že se na tom vydělává a jedná se o barbarství. Na druhou stranu, kdo využívá výhod, tak vydělává a je barbar?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
V 29. 11. 2018 at 17:08, OK406 napsal:

@ChouLubohužel, opakovaně jsem se díval, ale žádný email skrze konce členství v P-C mi nepřišel a to ani v doručené a ani hromadné zprávě! Hromadné zprávě mám pouze pozvánku na večírek P-C.

    Neprezentuji členství v P-C, že bych na něm vydělával, jak je uveden v tvém příspěvku, ale pouze poukazuji na jednu z výhod, které se řádným členstvím získá a jak se dá využít. Takže o vydělávání  nemůže být ani slovo. Tak výhody za řádné členství zruště, aby se nemohlo uvádět, že se na tom vydělává a jedná se o barbarství. Na druhou stranu, kdo využívá výhod, tak vydělává a je barbar?

 

I mě přišla pouze pozvánka na večírek P-C , nic o obnovení členství a to jsem velmi hystorickým řádným členem ( 2006 ), tak obnovuji po splatnosti, nedá se nic dělat. Pěkný den všem a pěkné Vánoce.

Upraveno uživatelem raspa
upřesnění
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...