Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Řádné členství


Recommended Posts

Funguje to jak má, ale musí se použít obnovení členství a ne jej koupit znovu. To že tam těch členství vidíš víc, znamená, že sis je koupil několikrát, což nejde zakázat, ale připravuješ se tím o cenné dny členství ;)  Členství se musí obnovit a to jde i nějakou dobu po jeho skončení, kdy lze kliknout na tlačítko obnovit. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Můžete mi prosím prodloužit členství s tím, že nepožaduji kartičku? Měl jsem automaticky nastavené generované prodloužení členství s kartičkou, ale nevím jak to udělat, abych to prodloužil už bez kartičky. Jediná možnost co jsem našel, která mi jde zadat, je varianta řádné členství na rok do košíku.

Už jsem tak při hledání správné volby zrušil dvě objednávky, tak ať zbytečně neplním systém samým stornem :D

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

na další várku kartiček máme sraz s mj toto úterý. potřebuji ještě dovysvětlit pár věcí ohledně kartiček. omlouvám se všem za zdržení ale do toho všeho jsem po uvedení do hodnosti kartičkáře měnil zaměstnání tak toho mám všeho nad hlavu :) takže v úterý odešleme další várku kartiček. tento pátek to bohužel nevyšlo byl jsem do večera v práci :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...