Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Řádné členství


Recommended Posts

Děkuji všem kdo se podílel na výrobě kartiček a zvlášť na výrobě té  mojí :super

Dneska přišla i s logem klubu a jsem spokojen :super 

Teď  ještě popřemýšlet kde bude logo přitisknuto :mrk :cool: :roker 

    

 

20171213_172018.jpg

20171213_173437.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 14. 12. 2017 at 22:44, Péťa napsal:

Toto vlákno mi připomnělo, že bych měl zaplatit řádné členství, protože se na jaře hodlám zúčastnit jednoho klubového srazu, tak abych ušetřil. Ale na druhou stranu, ani předseda @Schreek nemá zaplaceno (řádné členství mu končilo 20.3.2017). Má to tedy smysl?

Má smysl vynášet důvěrná osobní data,které podléhají UOOU? :myslim 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic neobracím.. je to interní údaj, který jako jakýkoliv z naší databáze, nemá venku co dělat ;) výsledkem toho je, že se musí stáhnout všechny exporty co na webu fungují a lidi, kteří pracují s databází nebo nějakým API si budou muset vše ručně tahat z databáze, aby nedocházelo k těmto unikům.. gratuluji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klid lidi, za to můžu já, když sem viděl způsob jakým se lze k těmto a jinym datum z databáze dostat, tak jsem požádal o přepracování. Vzhledem k zpřísnění v oblasti nakládání s osobními údaji, které nás v příštím roce čeká, by k tomu stejně časem došlo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Ahoj , 19.11.2017 jsem posílal platbu za členství na další rok přes pay pal , ale nikde ji nevidím . Dnes mi navíc přišel email , že mám zaplatit , abych si členství prodloužil , tak nevím , kde je chyba , podívejte se na to , prosím . Dík , Jarda

platba.PNG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...