Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Řádné členství


Recommended Posts

psal jsem i sz ale nic tak to napíšu i sem, chci zase zaplatit členství ale teď už bych chtěl i kartičku( předtím sem jí nechtěl ) jenže když teď dám obnovit členství tak mi to nenabídne kartičku a rovnou napiše že jí nechci  poradí někdo  co s tím?  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 měsíců později...

Zdravím po delší době :) 

Mám otázečku 

Mám jiný přibližovalo,ale to nemění nic na tom,že bych chtěl opustit tady to starý a dobrý fórum a přátele a kamarády 

Otázka zní : do kdy mam možnost zaplatit členství ,jestli do konce listopádu nebo to stačí do konce roku, samozřejmě jak budu na PC ,tak bych zaplatil,teď poslední dobou se na PC moc nedostanu a budu si na to muset udělat čas ,děkuji za odpověď :)  

Samozřejmě kartičku nechci , jedině že by byla s  ♢  :D

  Huawei

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

v první řadě bych rád poděkoval, že zůstáváš a dokonce chceš podpořit klub, ikdyž už peugeota nemáš :potlesk Nahlédnul jsem do systému a tam máš členství platné do 18.1.2018, tak pokud jej chceš prodloužit, ideální je udělat to kdykoliv do tohoto data. Kartičku chtít můžeš, pošleme jí i s Renaultem, nebo bez vyplněného auta, to je maličkost ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobře, děkuji za odpověď a beru tě za slovo a uděláme kartičku s renoldem, klidně i za to připlatim, až budu platit, ještě se ozvu a doladíme co je potřeba

Děkuji pěkně a hezký zbytek dne

vendelínek :super 

  .

Upraveno uživatelem vendelinek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Ahoj, mám také jeden dotaz, doufám, že jsem ho zařadil správně.

Jsem budoucí majitel Peugeotu 3008, ale zatím se nepodařilo slušné auto najít, ale chci se stát členem klubu a zaplatit i poplatek.

Jenže je problém, protože na kartičku chcete model, vin, spz...

A tyto údaje ještě o budoucím autě neznám. Je možné členství zaplatit a na kartičku údaje zapsat později?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Honza8172 Objednej si členství v eshopu a vyplň jen model. Kartička ti přijde bez RZ a VIN. Spousta lidí to má taky tak. Kartičku vyjedu klidně bez údajů o autě, ale musím to předem vědět. V opačném případě vždy čekám na doplnění (beru to, jako že dotyčný zapomněl údaje vyplnit). Základ je správná a celá adresa. Někteří střelci tam nemají ulici nebo č.p. a diví se, že nedostali kartičku ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...