Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Řádné členství


Recommended Posts

Čauves chlapci.

V neděli 20.11.2016 jsem zaplatil klubovný. Potřeboval bych servisní historii na auto, nešlo by to nějak urychlit s tím přístupem do příslušného vlákna. Sorry že spěchám, ale je to voňavka a nerad bych zaváhal. Díkes moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co jsem to našel dnes ve své poštovní schránce? Byl to dopis, né ledajaký, byl to dopis od Peugeot Clubu. Chvějící se rukou pln očekávání jsem dopis pomalu otevřel... Mé srdce zaplesalo! Kartička! Po 11 letech v klubu má první. Jsem tak dojat, po tvářích mi kanou slzy. Ale pozor, ještě něco tam je, jaké překvapení! Samolepka klubu, kterého jsem neoddělitelnou součástí. Přátelé a kamarádi, děkuji. Děkuji, že mohu být na další období členem našeho spolku, zapsaného spolku Peugeot Club Amis de Lion :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I já jsem dnes měl to velké štěstí a v poštovní schránce jsem objevil dopis s logem P-C. A již po hmatu jsem zjistil, že je to nová kartička P-C na další rok (prodloužené členství). V dopisu se nacházela kromě kartičky P-C i samolepka P-C černé barvy. Chtěl jsem poprosit, zdali by nemohla býti bílé barvy. Mám tmavou barvu na 406:).  A mám na jeden rok klid. Pouze mi nepřišel letost upozorňovací email, se sdělením, kdy mi končí řádné členství:(.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 21. 11. 2016 at 17:25, Pison napsal:

Čauves chlapci.

V neděli 20.11.2016 jsem zaplatil klubovný. Potřeboval bych servisní historii na auto, nešlo by to nějak urychlit s tím přístupem do příslušného vlákna. Sorry že spěchám, ale je to voňavka a nerad bych zaváhal. Díkes moc.

Už jsi členem ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, OK406 napsal:

I já jsem dnes měl to velké štěstí a v poštovní schránce jsem objevil dopis s logem P-C. A již po hmatu jsem zjistil, že je to nová kartička P-C na další rok (prodloužené členství). V dopisu se nacházela kromě kartičky P-C i samolepka P-C černé barvy. Chtěl jsem poprosit, zdali by nemohla býti bílé barvy. Mám tmavou barvu na 406:).  A mám na jeden rok klid. Pouze mi nepřišel letost upozorňovací email, se sdělením, kdy mi končí řádné členství:(.

OK a co ji nalepit někam jinám? :) nemůžeme se všem každý rok trefit do barvy :) Samolepka je dárek, ne součást členství, tak to prosím tak ber :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 2. 11. 2016 at 17:56, Schreek napsal:

Určitě šlo ;) Kup si členství normálně v eshopu a dej platbu převodem, o zbytek se pak postaráme my ;) 

Tak jsem tak ucinil .. jde to nejak zkontrolovat? {to zas bude cernej bodik.... :[  }

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, OK406 napsal:

I já jsem dnes měl to velké štěstí a v poštovní schránce jsem objevil dopis s logem P-C. A již po hmatu jsem zjistil, že je to nová kartička P-C na další rok (prodloužené členství). V dopisu se nacházela kromě kartičky P-C i samolepka P-C černé barvy. Chtěl jsem poprosit, zdali by nemohla býti bílé barvy. Mám tmavou barvu na 406:).  A mám na jeden rok klid. Pouze mi nepřišel letost upozorňovací email, se sdělením, kdy mi končí řádné členství:(.

Přijeď na Vánoční sraz a vyměním ti jí za bílou ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrá a když  to do konce měsíce zaplatím  ,tak budu mít kartičku  ještě  s rokem 2016 anebo už  s dalším rokem 2017,v loni jsem taky takle platil a do teď mám dvě  stejný  karty 2015, takže 2016 mi chybí, teď u konce roku ji uz nechci, ale rád bych 2017,prostě uz na novej rok,vždycky jsem dostával  kartičky s číslem roku na další rok a v loni to někdo "pokonil "a vim ,kdo to byl,tak poslal před koncem roku ještě kartu s číslem  starýho roku místo 2016 přišla 2015,letos bych prosil, kdyby se dotyčný zamyslel logicky a poslal mi tu novou 2017,děkuji předem 

Do konce týdne zaplatím, to mi věř na 100%

Odesláno z Samsung J 5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od letoška už se posílá UNI karta bez letopočtu a její platnost je uvedena na zadní straně. Takže nemusíš nic řešit a jen si ohlídej, abys zaplatil před koncem členství :myslim Jestli ti stávající karta přišla ve staré verzi, tak proto, že si platil v roce 2015 a nový vzhled 2016 -> ještě nebyl k dispozici. Vynahradím ti to letos - bude stejná, jakou bych ti posílal, kdybych čekal na nový vzhled :roll 

Jinak jsem myslel, že tady už ti to bylo jasně vysvětleno :o

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 23. 11. 2016 at 9:50, MJSytic napsal:

Takže oznámení o koupi členství už mi do mailu přišlo. Teď už jen pošlu na clubovej účet 100 Kč a těch 300 co jsem zaplatil za vánoční večírek mi nemusíte vracet. Může tak bejt? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...