Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Řádné členství


Recommended Posts

Mám zaplaceno už v prosinci - potvrzení mailem dorazilo, ale kartička nikde. 

Bývalo tady vlákno o přijatých platbách a odeslaných kartičkách, ale nějak ho nemůžu najít, tedy pokud ještě existuje. Byl to docela užitečná informace.

Neberte to prosím jako nějakou výčitku - děláte to zcela dobrovolně ve svém volném čase, ale informace by se hodila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahojte,

 

od dnes by sa na slovensku (ako aj v ostatnych euro krajinach) mal pouzivat vyhradne novy format uctu IBAN, takze uz nebude mozne poslat peniaze na cislo uctu v starom tvare (napr. cislo uctu klubu 2600063573/8330).

 

Bude treba uvadzat cislo uctu klubu v novom tvare, takze by ste ho mali doplnit do klubovych mailov/eshopu.

 

dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jelikoz zaplatit clenstvi ani komerce pres eshop nejde tak sem to zaplatil vse zvlast primo na ucet a uz to tam je........

Přemku to ze nejde komerce pres Eshop je správně,Scratch Tě nekontaktoval???

Členství by mělo jit vždy, v čem byl problem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě dávám to co mi hodil eshop po zkoušce zaplatit řádné členství ..... ( bez baličku komerce ) takže proto sem to zaplatil přímo na účet a ne přes eshop...... proto sem to psal tady do vlákna a psal i choulákovi jenže mi neodpověděl a ted má hrozný problém mi to ručně nastavit......

post-7491-0-76546000-1455376526_thumb.pn

Upraveno uživatelem Přema
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přemo a kliknul si ZDE? :D ChouLu je notorický nestíhač :roll Občas jsem z něj taky na prášky :aut Ale nakonec vše vždycky udělá, tak buď prosím trpělivý ;)  

Jinak, abys v tom nebyl sám, tak já zase objednávku dokončil, zaplatil a stejně v systému nejsem :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se k tomu vyjadřoval scratchovi ve štábáku, nevím proč to nedonesl sem...

 

členství bylo uhrazené bez objednávky v eshopu a ještě s jiným VS a po splatnosti předchozího členství.. to pro mě znamená cca hodinu času, než vše v systému změním, naklikám a pak potvrdím... :( 

 

A jak jsem psal.. časově to dávám během neděle, takže zítra ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...