Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Řádné členství


Recommended Posts

Ale to ne, jsme rádi, že si se stal členem... Jen jsem chtěl říct, že toho máme všichni dost a je to pro nás volnočasová aktivita, proto ty reakce nejsou zrovna bleskové... 

 

P.S.: Kdo Tě kde mínusoval za to že nejsi člen?  :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

vendelinek: 2008-2010 si dostával stejný a teď ti to vadí :aut My co platíme, tak jak se má (v únoru), tak problém mít nebudeme :aut

 

Pracuje se na tom (doufám) a věřím, že po novém roce se bude pokračovat s posíláním kartiček s novým vzhledem :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vendelinek: 2008-2010 si dostával stejný a teď ti to vadí :aut My co platíme, tak jak se má (v únoru), tak problém mít nebudeme :aut

 

Pracuje se na tom (doufám) a věřím, že po novém roce se bude pokračovat s posíláním kartiček s novým vzhledem :myslim

2008 - 2010 byli jen upravený z r 2007 protože jsem je dělal já, dostal jsem jen mustr 2007 a jen se upravil, jen tech letopočtů na upravu bylo na ty kartě sakra hodně :D

 

Podle mě by tam letopočet být vubec neměl, měla by být vyznačena platnost od - do a vic nic. Protože ted platí karta 365 dní což muže být i pul roku 2015 a pul 2016, letopočet je pak zavadějící

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, jak vy můžete asi vědět, do kdy mi platí karta??? Já platím přes 10 let v únoru, takže mi platí do února a nazdar. To,že někdo platí jinak, je jeho boj a má platnost na kartičce tak, jak zaplatil. Pokud je to tam jinak, tak je to chyba a má právo na to dostat jinou. V opačném případě má kartu platnou a jediný problém je vzhled, za který bojuju už nějaký ten pátek. Bohužel se nepodařilo vyštrachat podklad bez roku 2015, který jsme chtěli na podzim posílat, než se spáchá nějaký nový vzhled ((ano nové karty už budou bez uvedeného letopočtu)). Proto taky víc, jak 20 členů, kteří prodloužili, čeká na novou kartičku. Ale nemá smysl jim posílat tu samou, když je konec roku za rohem. Samozřejmě, že ten, co by to bez ní nepřežije, tak může Verče napsat a kartu mu vyrobíme. Musí ale počítat s verzí 2015 :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...