Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Řádné členství


Recommended Posts

Ještě dávám to co mi hodil eshop po zkoušce zaplatit řádné členství ..... ( bez baličku komerce ) takže proto sem to zaplatil přímo na účet a ne přes eshop...... proto sem to psal tady do vlákna a psal i choulákovi jenže mi neodpověděl a ted má hrozný problém mi to ručně nastavit......

Myslím, že to bylo tím, že 6. února Ti členství propadlo, Tys to zkoušel později a to už Ti systém prodloužení nedovolil... Ale v poho, vydrž, ChouLák to během víkendu zpracuje a bude zas klid ;) Každopádně děkujeme že podporuješ klub i nadále  :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se k tomu vyjadřoval scratchovi ve štábáku, nevím proč to nedonesl sem...

 

členství bylo uhrazené bez objednávky v eshopu a ještě s jiným VS a po splatnosti předchozího členství.. to pro mě znamená cca hodinu času, než vše v systému změním, naklikám a pak potvrdím... :(

 

A jak jsem psal.. časově to dávám během neděle, takže zítra ;)

 

Děkuji... ;)  ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, tak to se omlouvám, o té adrese jsem nevěděl,že je blbě...

Opraveno...

Dík za upozornění

Takže teď už jí můžu očekávat?

 

Můžeš, do měsíce je doma jako na koni :aut Další výrobu plánuji v neděli, tak během příštího týdne by měla dorazit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máme s Aluškou menší reklamaci. Aluška při objednávce do poznámek napsala, aby jste její kartičku přihodili k mojí do obálky. No a dnes mi došla obálka s kartičkou a Aluščina nikde. Kampak jste to poslali? Aby to nedopadlo jako s vánočním dárkem. :myslim:(

Upraveno uživatelem Dave_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...