Jump to content

Řádné členství

milmueller
 Share

Recommended Posts

Ještě dávám to co mi hodil eshop po zkoušce zaplatit řádné členství ..... ( bez baličku komerce ) takže proto sem to zaplatil přímo na účet a ne přes eshop...... proto sem to psal tady do vlákna a psal i choulákovi jenže mi neodpověděl a ted má hrozný problém mi to ručně nastavit......

Myslím, že to bylo tím, že 6. února Ti členství propadlo, Tys to zkoušel později a to už Ti systém prodloužení nedovolil... Ale v poho, vydrž, ChouLák to během víkendu zpracuje a bude zas klid ;) Každopádně děkujeme že podporuješ klub i nadále  :super

Já se k tomu vyjadřoval scratchovi ve štábáku, nevím proč to nedonesl sem...

členství bylo uhrazené bez objednávky v eshopu a ještě s jiným VS a po splatnosti předchozího členství.. to pro mě znamená cca hodinu času, než vše v systému změním, naklikám a pak potvrdím... :(

A jak jsem psal.. časově to dávám během neděle, takže zítra ;)

Děkuji... ;)  ;)

Aha, tak to se omlouvám, o té adrese jsem nevěděl,že je blbě...

Opraveno...

Dík za upozornění

Takže teď už jí můžu očekávat?

Můžeš, do měsíce je doma jako na koni :aut Další výrobu plánuji v neděli, tak během příštího týdne by měla dorazit ;)

Máme s Aluškou menší reklamaci. Aluška při objednávce do poznámek napsala, aby jste její kartičku přihodili k mojí do obálky. No a dnes mi došla obálka s kartičkou a Aluščina nikde. Kampak jste to poslali? Aby to nedopadlo jako s vánočním dárkem. :myslim:(

Edited by Dave_k

• 2 weeks later...

Mel jsem za to ze system upozornuje emailem na blizici se ukonceni radneho clenstvi. Asi ne kdyz ani nevim ze uz nejsem radny clen...