Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Řádné členství


Recommended Posts

Myslím ze je to jedno jak se k tomu dopracujes oba zpusoby jsou správné a dovedou Tě k cíli. Vygenerovanou objednavku bys měl najit v panelu eshopu, ktery najdes pri kliknuti na ikonu uživatele vpravo nahoře zde na foru....

Odesláno z mého LG-D802 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Bohužel, ať jsem se snažil, jak jsem chtěl, na mobilu mě nešlo v e-shopu koupit k členství i změnu barvy kartičky. Když už jsem tam měl barvu, tak jsem tam neměl členstvi. Tak jsem poslal na účet 350kč a do poznámek jsem napsal "ŘČ zelená kartička". Když nedostanu zelenou kartičku, nevadí, šlo mě jen o více peněz pro klub.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

mám zakoupené řádné členství, které vyprší 27.1.2016 a mám u toho automatické řádné členství a nemůžu si je v e-shopu zakoupit. Přijde mi nějaký e-mail, abych si zakoupil členství, nebo mám peníze poslat na učet? Jestli je mám poslat na účet co mám napsat jako variabilní symbol, abych byl rozpoznán? Nikde jsem k tomu nenašel popis. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Členství lze kdykoliv koupit v eshopu a automaticky se prodlouží... V každém případě by cca 14 dní před skončením členství měl přijít email s automaticky vygenerovanou objednávkou členství... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně už taky dorazila výhružka v podobě automatické objednávky :D Odklepnul jsem to a zaplatím ;) Ale říkám si proč platit, když si kartičku můžu vytisknout  :myslim A nějaká ta práva ve fóru mi musí zůstat taky, abych ty kartičky mohl dál tisknout :aut:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přemku, přes eshop se teď komerce koupit nedá, právě kvůli tomu, že to zlobilo... Považuj to za chybu systému. Ohledně komerce by Tě měl osobně kontaktovat Scratch, který to má na starosti... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted nevim presne ale Premo tbe to vyprsi v unoru ne? Proto jsem te nekontaktoval. Ale urcite se domluvime, dame ti VS a bic tomu nebrani :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...