Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Řádné členství


Recommended Posts

Zdravim

dneska mi prisel mejl pro obnoveni clenstvi,jak to mam chapat,kdyz uz mam placeno,to si jako mam jeste jednou zaplatit clenstvi?

 

odeslano z Lumie

 

Vendelínku u tebe byl problém, že si neprodlužoval pomocí eshopu, ale zaslal jsi částku na účet rovnou.. já to pak nemohu rozeznat jako prodloužení a musím to tam kliknout ručně a pak to takle dopadlo :( 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ony ty automatické skripty asi tolik nefungují, jak nám bylo vysvětlováno při přechodu na nové fórum. Já mám zaplaceno také docela dlouho a v profilu mám "Placeno datum

20.12.2013".

Jsi to asi špatně pochopil, tohle je totiž poslední datum který na tomto mistě v profilu vidíš a už se měnit nebude, je to udaj ze stareho fora, další je v položce Panel Eshopu ve tvem profilu a není přímo vidět.

Ty starý data časem zmizí uplně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím.

Přišel mi tento mail:

Peugeot Club

František Petrovský,

Byla Vám vygenerována nová objednávka.


Objednávka #1232 - Obnovení:Řádné členství na rok

Popis předmětu

 

Cena za kus

Množství

Cena celkem

Obnovení:Řádné členství na rok

Kartička: Chci kartičku

300,00 Kč

1

300,00 Kč

Celkem:

300,00 Kč


Prosím přihlašte se do klientské sekce pro potvrzení platby.
Objednávka je závazná. Pokud nebude platba do 14 dnů uhrazena, bude Vaše objednávka zrušena a dodavatel po Vás může vymáhat náklady spojené s Vaší objednávkou.

 

Nějak tomu nerozumím - v klientské zóně objednávku nevidím a po kliknutí na odkaz v mailu se vrací chyba (tuším 404) "Soubor nenalezen".

Objednávku si samozřejmě mohu vygenerovat sám v E-Shopu, ale nerad bych vyrobil duplicitu.

Může někdo poradit co dělám špatně či kde je chyba?

Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No právě, že ještě zaplaceno nemám a teď tedy nevím zda si tu objednávku mám vytvořit sám nebo kde najít tu vygenerovanou co přišla mailem???

Posílal jsem SZ dotaz na "ChouLu", ale je asi někde mimo tak neodpověděl - dal jsem to tedy sem.

Upraveno uživatelem FrantaCV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...