Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Řádné členství


Recommended Posts

Může mi prosím dát sem někdo link,jak jsou odesílány kartičky v letošním roce 2020,minulé téma je uzavřené,potřebuji si pohlídat schránku.Nepřizpůsobiví jsou,co se krádeží týká velmi rychlí a policie pomalá.Nerad bych o kartičku zase přišel.Předem děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík za rychlou odpověď,bohužel dodnes nedorazila nebo ano,ale já ji ve schránce  už nebo ještě  neměl,doufám,že je to rychlostí  služeb české pošty,ne nepřizpůsobivých.Jinak bych napsal SZ a pro kartičku osobně dojel. Moc nerad někoho zbytečně otravuju.                                                                      

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak je škoda, že se to začne řešit, až když je karta odeslaná. Kdybys dal vědět předem, že máš takový problém, nemusel jsem jí posílat a mohli jsme se domluvit na předání někde v Pze :nevim  Zkusil bych ještě počkat a když ani do konce příštího týdne nedorazí, vytisknu ti novou a domluvíme se přes SZ na předání :myslim 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

takovy blby dotaz novice 🙂 poslednich par let byla pres paypal platba automaticky a ja se tak nejak nemusel starat o prodluzovani. Je chyba ze se clenstvi neprodlouzilo a nebo je chyba ze se v predchazejicich letech prodluzovalo automaticky? 

Ptam se proto, ze ted me asi teda ceka "cerstve" clenstvi jestli tomu dobre rozumim.

Upraveno uživatelem švejk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
  • O 3 týdny později...

Dobré ráno. Včera večer jsem si vzpomněl, že jsem zaplatil členství 24.8. a kartička ještě nepřišla. Vůbec o nic nejde jen bych chtěl vědět, jestli ještě nebyla odeslána nebo to někde naše slavná ČP zazdila. Jedná se mi jen o tu ztrátu na trase. Pokud ještě nebyla odeslána tak se nic neděje a žádný kvalt. Moc děkuji. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím není poslaná... je vás tam 5 co čekají.. :) poslední várka se posílala 19.8. - většinou kartičkář čeká, až se to trošku nakupí... :) když už "nažhaví" tiskárnu a jde na poštu, tak aby to mělo smysl... :)

vydrž tedy, určitě dojde... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Dnes mě potěšila obálka se znakem P-C, ve které byla kartička (prodložení členství) na rok 2021. Musím uznat, že se mi líbí. Jsou na ní změny, ale to nemění nic na její využití.
 Děkuji přesedkyni P-C @Weri 605 za přání.
 Vždy tvrdím, že P-C není jen o vozidlech Peugeot, ale i o vzájemné pomoci a kamaradství mezi členy klubu. Proto jsem rád řádným člem P-C ( díky bývalému členovi @servisman).

Upraveno uživatelem OK406
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, OK406 napsal:

Dnes mě potěšila obálka se znakem P-C, ve které byla kartička (prodložení členství) na rok 2121........ 
 

No ty brďo - kolik jsi platil za řádné členství na 100 let v kuse? A máš to nějak zajištěný, aby to přešlo i na dědice? Jsem ani netušil, že takovou vychytávku náš spolek umožňuje 

:D:D:D

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...