Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Řádné členství


Recommended Posts

@Gabriel 307 nevím jak moc často sem teď chodíš a popravdě nemám chuť to zkoumat. Ale asi jsi nepostřehl že před pár týdny (cca konec září začátek října) proběhla stran některých členů vcelku " slušná masírka" vedení. Jejíž výsledkem je to že kartová agenda byla odejmuta členu vedení a obstarává ji MJ ale ani on není všemocný a chvíli to trvá srovnat agendu tak aby tam nebyli resty.  Takže si myslím že Tvůj pláč je sice oprávněný ale pozdní. Ano chápu že Tě se.e že máš zaplaceno xx týdnů a karta je teď možná na cestě ale věř tomu že když jsem já osobně začal do vedený rýt tak Tvůj příběh byl jednou ze zbraní kterou jsem to dělal.  

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, Weri 605 napsal:

@Gabriel 307 ostatní věci jedou jak na drátku, protože kluky furt buzeruju a nebo se o ně starám uplně sama, protože než by něco řekli uplynul by rok...!!!! Nikdy sem nedržkovala, ale mám sama poměrně náročnou práci na psychiku a pozornost od 10 do 20ti jezdím na sedadle smrti, tenhle týden už do mě podruhé vrazili zezadu... Snažím se rozjet si svůj osobní život a přesto na vaše zprávy a dotazy si myslím reaguji vždy a rychle... takže: nemusíš mi tu mlátit o hlavu fakty, že jsi zaplatil... nejsi sám a mě to opravdu mrzí....!!!!!! :bacha

Tohle byla prostě slabina... a myslím, že ráznější krok už jsem nemohla udělat... Bohužel doběh bude trvat ještě 5 dní než se pošle, protože MJ není robot a žehlí průse*ry někoho jinýho..!!!! Nezlob se na mě, ale StibTo to vystihl docela dobře.... sáhni si na nos a řekni, že se fakt nesnažíme společně s MJejem zrovna aktuálně problém karet řešit.....??? Sem mu vděčná jak nikomu, že jede na 100% a kartičky tak už zase budou fungovat...

A opět jsme u toho, že všem jde o stejnou věc, ale trochu pokory, nadhledu nebo shovívavosti, či vlastních sil nebo alespoň slovní podpory by neuškodilo....

Nepotřebuju ohňostroj a děkovačky, ale moc by mi pomohlo, kdyby ste byli stejně jako do stížností zapálení i do voleb, anket, srazů a jiných příjemnějších aktivit... :)

a mmch, šílený je globální oteplování, ceny phm, chleba a másla... taky, že na železničních přejezdech umírají desítky lidí ročně, že se u nás neumí stále vytvořit záchranná ulička pro izs, a že někdo jede na červenou a nebo že se Afrika stěhuje do Evropy a Tramp je prezident USA....

a omlouvám se předem... vím, že se tohle dotkne několika lidí, ale fakt dělám co můžu, abych dostála slov ze své kandidátky!

Ok uznávám,s tím jak fungují ostatní věci na klubu jsem to asi přehnal  a omlouvám se za to.

To že se předávala agenda vím a vím taky,že je s tím nějaká práce.Jen mě v dnešní době internetu,online objednávaní placení a další technických vymožeností nějak vytáčí čekat na kartu clubu 3 měsíce,i když ji ve své podstatě nepotřebuji hned(nejdu nic kupovat).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Gabriel 307 napsal:

Jen mě v dnešní době internetu, online objednávaní placení a další technických vymožeností nějak vytáčí čekat na kartu clubu 3 měsíce...

Souhlas. Třeba někteří v dnešní moderní době čekají až 9 měsíců a 11 dní na Dácii :aut

Už toho nechte ;) O víkendu chybějící kartičky dovyrobím a v úterý hodím na poštu. Takže středa/čtvrtek budou konečně u svých majitelů :papa


Alespoň si toho lidi budou teď víc vážit, když jim karta dorazí do 1-3týdnů od zaplacení :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za zaslání kartičky...

 

Ale teda jen malá technická...samolepku co k tomu byla přiložena asi bude pěkný zmetek...půlka mi zůstala na podkladu 😋 nepotřebuji jí, ale pro některé by to mohlo být pěkně zklamání.. To že roh samolepky byl vystaven mučení kafem už neřeším.. 😜

15723452116553847817003944783809.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak píše Weri samolepa má moc drobných detailů. Za prvé chce to lepit optimálně při pokojové teplotě. A za druhé vzít kartu třeba do bankomatu nebo podobnou a tou pořádně vyhladit(přilepit) tu folii k přenosce(průhledná folie) a pak znova když to dáš na místo tak opět kartou přihladit k povrchu a pak opatrně stáhnout tu přenosku. A když se to přihlazuje k té přenosce tak na tvrdém podkladu a pořádně přitlačit.  Ono totiž tomu nesvědčí dlouhodobé skladování nejideálnější je řezanou grafiku lepit ihned po dořezání ale to je v případě těhle samolepek nereálné. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já lepil zrovna včera. K přenosce jsem vyhladil nehtem a z přenosky na zadní sklo pak taky a šlo to úplně krásně a za 20 sekund to bylo krásně nalepené. Akorát sklo jsem tedy předtím otřel isopropylem, aby se odmastilo, to taky dost pomůže k tomu, aby se to z přenosky dobře slouplo, alespoň co mám zkušenosti z minulosti. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No taky se me nepovedla na poprve ale pravda byla doma nekolik let :(
Pak prisla bila - dokonce jsem ji mozna objednaval zvlast a ta sla na 5te dvere prilepit nadherne - pravda na stribrne barve to neni zrovna moc vide
ale kdo by si vsimnout chtel vsimne si.
Pro me by bylo resenim udelat je z reflexni folie aby v noci svitila - ale Ok bylo by to docela drahe - "tasmansky certik" nas stal moc moc penez a toho premlouvani pred lety pana .... - nekde vyhrabu foto na efekt K NEZAPLACENI. :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...