Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Řádné členství


Recommended Posts

Zdravím,

předem se omlouvám za zbytečnou prudu, jestli už to někdo z vedení řeší.

Včera jsem objednal řádné členství (objednávka pak dostala číslo #4219) a v průběhu vyplňování platebních údajů ke kartě mi lehlo připojení.

Tak jsem to vyplnil znovu, objednávka dostala číslo #4220. Tu jsem obratem zaplatil převodem a pak mne nevím proč napadlo kouknout do Správy nákupů.

Tam jsem našel dvě čekající objednávky, načež jsem chytře tu první shora zrušil (jsem si hot myslel že se to řadí od nejstarší)... a ona to byla ta správná.

Tak jsem iniciativně zrušil i tu starší a pak jsem si teprv uvědomil, že jsem asi cosi zvoslil.

Psal jsem do "Kontaktujte nás" a pak poslal RE i na mail "info", ze kterého mi přišlo potvrzení objednávky.

Problém je, že jsem sice peníze poslal, ale na variabilní symbol objednávky 4220, kteroužto jsem vzápětí vlastní blbostí zrušil 🙂

Moje otázka zní: jde s tím něco udělat ?

Jestli to nejde, tak to nechte plavat, stejně si ode mně klub  za ta léta využívání informací z portálu nějaký příspěvek zaslouží.

Díky za radu a ještě jednou se omlouvám.

Petr Kůs

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od 1.10. 2019 je zrušena u nákupu členství platba v hotovosti. Nyní lze platbu uhradit pouze převodem, kartou online nebo přes PayPal.

Možnost předání členské karty (po dohodě) na srazu zůstala. Jinak nelze a bude odeslána poštou.

Děkujeme za pochopení... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zdravím, chtěl bych se zeptat jak to vypadá s objednávkou #4164, platba za členství byla přijata 16.8. a dosud nemám kartičku. V příspěvku víš vidím: hebos Posláno 24.9.2019...

Děkuji

Upraveno uživatelem hebos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 16. 10. 2019 at 10:29, MJSytic napsal:

Tak mi pak dej vědět, komu jí mám poslat znovu.

Mě taky. . . tohle je už ostuda(i když ne vaše).Tolik čekat na kartičku až mě to znechutilo 🤮 na tolik,že zvažuji zda příště to členství zaplatit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chápu to... Várku tedy MJ vyrobí o víkendu znovu a zašle v úterý..

Budu doufat, že už jsou to poslední kostlivci a nezanevřete na Club. Všechno zatím "funguje" jen díky vám - členům, a jsem za každého z vás vděčná... :)

Upraveno uživatelem Weri 605
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Weri 605 musíš uznat,že je to šílený,platba byla připsáná na účet 29.7. jestli nefunguje tohle,jak pak fungují ostatní věci na klubu.

29.07.2019 450,00 CZK  Bezhotovostní příjem GIČ GABRIEL
Gabriel 3O7 zelená kartička
0000 4151 2222 GIČ GABRIEL

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Gabriel 307    Já myslím že Weri to uznává pravidelně a taky s tím jako jediná (alespoň co je navenek vidět) z vedení něco dělá ;)   Tak by možná nebylo marný jí tady neosočovat, ona kartičky neměla na starosti ani předtím a nemá ani teď, jen pomáhá seč jí síly stačí řešit sra_čky...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Gabriel 307 napsal:

Weri 605 musíš uznat,že je to šílený,platba byla připsáná na účet 29.7. jestli nefunguje tohle,jak pak fungují ostatní věci na klubu.

29.07.2019 450,00 CZK  Bezhotovostní příjem GIČ GABRIEL
Gabriel 3O7 zelená kartička
0000 4151 2222 GIČ GABRIEL

 

 

A k čemu vysloveně tu karti potřebuješ? Jestli je o měsíc, ddva, tři, déle, tak poho. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Gabriel 307 ostatní věci jedou jak na drátku, protože kluky furt buzeruju a nebo se o ně starám uplně sama, protože než by něco řekli uplynul by rok...!!!! Nikdy sem nedržkovala, ale mám sama poměrně náročnou práci na psychiku a pozornost od 10 do 20ti jezdím na sedadle smrti, tenhle týden už do mě podruhé vrazili zezadu... Snažím se rozjet si svůj osobní život a přesto na vaše zprávy a dotazy si myslím reaguji vždy a rychle... takže: nemusíš mi tu mlátit o hlavu fakty, že jsi zaplatil... nejsi sám a mě to opravdu mrzí....!!!!!! :bacha

Tohle byla prostě slabina... a myslím, že ráznější krok už jsem nemohla udělat... Bohužel doběh bude trvat ještě 5 dní než se pošle, protože MJ není robot a žehlí průse*ry někoho jinýho..!!!! Nezlob se na mě, ale StibTo to vystihl docela dobře.... sáhni si na nos a řekni, že se fakt nesnažíme společně s MJejem zrovna aktuálně problém karet řešit.....??? Sem mu vděčná jak nikomu, že jede na 100% a kartičky tak už zase budou fungovat...

A opět jsme u toho, že všem jde o stejnou věc, ale trochu pokory, nadhledu nebo shovívavosti, či vlastních sil nebo alespoň slovní podpory by neuškodilo....

Nepotřebuju ohňostroj a děkovačky, ale moc by mi pomohlo, kdyby ste byli stejně jako do stížností zapálení i do voleb, anket, srazů a jiných příjemnějších aktivit... :)

a mmch, šílený je globální oteplování, ceny phm, chleba a másla... taky, že na železničních přejezdech umírají desítky lidí ročně, že se u nás neumí stále vytvořit záchranná ulička pro izs, a že někdo jede na červenou a nebo že se Afrika stěhuje do Evropy a Tramp je prezident USA....

a omlouvám se předem... vím, že se tohle dotkne několika lidí, ale fakt dělám co můžu, abych dostála slov ze své kandidátky!!!!

Upraveno uživatelem Weri 605
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...