Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Minizraz Báhoň 21.Február 2010


Durko

Recommended Posts

winco :D Na maturitu som si vyhradil tyzden, ktory bol pred nim, a aj to som polovicku preflakal ..

Co mas na socku ? Ja som mal zosik 2x50 Watt, za jeden den krabica, za jeden den nakupene, za dva dni popajkovane a premerane :)

Socku som opisal, respektive dal dokopy, s 3 inych :D :D :D Samozrejme doplnil svoje schemy ...

Ale to sme uz :xvul sry ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Lubk0

winco :D Na maturitu som si vyhradil tyzden, ktory bol pred nim, a aj to som polovicku preflakal ..

Co mas na socku ? Ja som mal zosik 2x50 Watt, za jeden den krabica, za jeden den nakupene, za dva dni popajkovane a premerane :)

Socku som opisal, respektive dal dokopy, s 3 inych :D :D :D Samozrejme doplnil svoje schemy ...

Ale to sme uz :xvul sry ...

ja tiež sorry za :xvul ale odpisať musim:D

tak ja z jazyka len tak lahko nezmaturujem a na sočku mám vyvijač vodika a prezentovany ako horak...elektrolizer neni problem spraviť ale do pulzneho generatora ktory by mi uplne efektyvne dokazal pohaňať elektrolizer tak aby som mal maly odber prudu a velky vyvin vodika s kyslikom tak to už je trošku problem....hlavne zohnať na to sučiastky a ja musim dokumentaciu vymyšlať a písať všetko sam pretože čo viem tak ešte nikto s týmto nešiel na sočku a ani to nikto ešte nedal dokopi ako dokumentaciu k vyrobku:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Y2K

Mozes tam dat tuto co mam na FB :D

Inak samozrejme o nic nejde, vsetko v ramci srandy...

:myslim ...nemám zmysel pre humor... :D:D:D

Původně zaslal: Lubk0

A len dodam, ze pastorkove obavy su zavazne, nakolko pokial tam bude tolko aut co v senici, tak ani zahrada stacit nebude ...

Lubko, nečítal si Durkov príspevok? Nemáme to riešiť. :D

[upravil dne 6/1/10 pastorek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

miestnosť je objednana a čo sa týka parkoviska: v Senici bolo len cez 30 aut to je len raz tolko to do Báhona narvem aj keby som mal spraviť obuvák na autá.

Winco: nič nieje lepšie ako sa správne odreagovať so správnymi ludmi na správnom mieste.

ja som sa učil na matury u frajerky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja by som sa tiez pridal na 90% Ale neviem ci pridem na 406, lebo sa mi do kufru nainstaloval pasat a nasledne som sa ja nainstaloval do kufru fabii :fnuk Takze teraz okupujem 206...

A Pastorek tie dve neidentifikovane fotky co tam mas tak ten nalavo nie je v klube... Ale popracujem na nom :roker:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Winco, na keru .... p ... si vyberas hentake veci na SOC ? Taky lidia ako ty koncili u nas zo 4 kami, lebo im to nefungovalo, alebo dokumentacia bola slaba atd :D

Tam si si mal vybrat zdroj, za par korun, mal by si za 1, a mas pokoj.

Jazyk je pohodicka, i ja som si myslel ze nespravim, a v pohode :) Ucitelky ta podrzia. Mna moja neznasala 4 roky, a na mature mi pomohla ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Lubk0

Winco, na keru .... p ... si vyberas hentake veci na SOC ? Taky lidia ako ty koncili u nas zo 4 kami, lebo im to nefungovalo, alebo dokumentacia bola slaba atd :D

Tam si si mal vybrat zdroj, za par korun, mal by si za 1, a mas pokoj.

Jazyk je pohodicka, i ja som si myslel ze nespravim, a v pohode :) Ucitelky ta podrzia. Mna moja neznasala 4 roky, a na mature mi pomohla ...

taku sočku som si vybral z toho dôvodu že ma to zaujalo a budem jediny...a zosilovače a zdroje na našej škole plna prdel tak som chcel byť original:D a angličtinarku mame nahovno a vobec ma nema rada tak neverim že ma podrži

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...